ARüya Tabirleri

Araba Park Etmek

Rüyada Araba Park Etmek

Rüyada araba park etmek, bireyin yoğun geçen bir iş sezonun ardından uzun bir yolculuğa çıkıp dinlenmek isteyeceğine, özellikle iş alanında fazla hırslı davranması nedeni ile ailesini ihmal ettiğini fark eden kişilerin yeniden aile düzenlerini sağlıklı hale getirmek için çaba göstereceklerine işaret eder. Kişinin özgürlüğünü elde etmek için iş alanında kendisini göstermek adına pek çok projeye atılacağına lakin kendi kapasitesinin üstüne çıkması yüzünden aşırı yorgunluk yaşayacağına alamettir. Evli kisilerin eşleri tarafından kontrol altına alınacaklarına ve aşırı kıskançlık nedeni ile ilişkilerinde bir süre boyunca durgunluk yaşayacaklarına yorumlanır. Araba park etmek ilişkilere bir süreliğine ara vermek ya da bireyin sosyal çevresinden uzaklaşmak istemesine de alamettir.

Rüyada Araba Park Ederken Kaza Yapmak

Yolculukla alakalı bir durumdan dolayı yüklü bir harcama yapılacağına, bireyin bütçesinin üstüne çıkması ile birlikte içinde bulunduğu dönemde mali açıdan biraz sıkıntıya düşeceğine ve bazı ödemelerini ertelemek zorunda kalacağına alamet eder. Karşılaşılan zorluklar karşısında mücadeleyi elden bırakmamak gerektiğini ve yaşanacak sorunların geçici olduğunu haber veren rüya, bireyin sabrı sonunda özellikle iş hayatında pek çok övgü dolu söz işiteceğine ve beklediği parlak başarılı günlerin kısa süre sonra geleceğine alamettir.

Rüyada Başkasının Arabasını Park Etmek

Emanet almaya, kişiye verilen bir sırra ve yepyeni bir sorumluluğa alamettir. Özellikle çocuk sahibi olamayanların evlat edinmek için başvuruda bulunacaklarına ya da karşılarına böyle bir seçenek çıkmasından dolayı bazı araştırmalar yapacaklarına yorumlanır. Özenilen hayatlara ve bireyin sahip olduğu mutlulukları görmezden geleceğine de tabir edilir.

Rüyada Araba Park Etmenin Psikolojik Yorumu

Yapılan işlerde aşırı hassasiyet gösteren rüya sahibinin titizlik konusunda hastalığa varan tutumuna, her şeyi fazla incelemesi sonucunda heyecan duygusunu yitirmesine alamettir. Genel olarak araba park etmek kendisinde olan kusurların farkına vararak bunları iyileştirmek için fedakarlık yapmaya ve yardım almak istemeye de yorumlanır.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com