ARüya Tabirleri

Araba Satın Almak

Rüyada Araba Satın Almak

Rüyada araba satın almak, rüya sahibinin yaşantısında aktif bir rol oynayacağı anlamına gelir. Aile ile ilgili veya arkadaşlarıyla olan ilişkilerinde sorun çıkarmayan ancak yaşanan sorunları çözen kişi olacaktır. İş hayatında da önemli görevler üstlenecektir. Zor işlerin üstesinden gelerek başarısını artıracak ve yüksek insanların dikkatini çekmeyi başaracaktır. Etrafındaki insanların takdirini kazanacaktır.

Rüyada Beyaz Araba Satın Almak

Rüyada beyaz araba satın almak, ilerisi için kurulan güzel hayallere işaret eder. Rüya sahibi yaşı ilerledikçe yapacağı şeylerin planlarını masumca yapar. Güzel düşünceler onun yaşama amacını gösterecektir. Rüya sahibi evlilik için bazı girişimlerde bulunacaktır. Beyaz araba gelin arabası gibi yorumlanabilir. Yakın bir zamanda ve anda güzel bir kısmetle karşılaşılabilir.

Rüyada Araba Görmek

Rüyada araba gören kimse, iş hayatında oldukça güzel gelişmeler yaşayacaktır. Rüya sahibi iş dünyasındaki başarılı işleri ile bazı kişilerin dikkatini çekmeyi başaracak ve yüksek mevkilere gelmek için fırsat oluşturacaktır. Bu fırsatı iyi değerlendirmesi kendisi için hayatının akışını değiştirecek bir durum olacaktır. Kazandığı parada bir artış söz konusu olacaktır.

Rüyada Araba Sürmek

Rüyada araba sürmek, yolculuğa işaret eder. Rüya sahibi, yaşantısında önemli kararlar alacak ve bunlarla ilgili olarak yolculuğa çıkacaktır. Aileden uzaklaşmak bireyin yaşantısında daha rahat ilerlemesi için mecburiyet olacaktır. Üniversiteyi şehir dışında okumak, iş hayatını başka bir yerde kurmak gibi planlar yapılabilir. Bunları yapması sonucunda bazı olumsuzluklara da katlanmak zorundadır.

Rüyada Siyah Araba Görmek

Rüyada siyah araba görmek anlamı, birinin ölümü haberi alınacağına kılavuz eder. Rüya sahibi çok değer verdiği birini ya da bir devlet büyüğünün ölümü ile sarsılacaktır. Siyah araba cenaze arabası ile yorumlanır. O bireyin arkasından tutulacak yasa işaret eder. Rüya sahibin ona olan görevini son kez yerine getirmek isteyecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu