ARüya Tabirleri

Araba Tekeri Görmek

Rüyada Araba Tekeri Görmek

Rüyada araba tekeri görmek anlamı, çok çalışmanın, yeteneklerini, mesleki başarılarını artırmanın, kendini ispat ederek daha iyi bir makama erişmenin işaretidir. Rüya sahibinin sürekli dolaşacağı, yeni yerler, ülkeler keşfedeceği bir işe sahip olmasına, hayatını erken yaşlar itibariyle planlayarak yaşayacağını ifade eder. Gözü karalığın, inatçı bir karakterin de işareti olan rüya, kararlarından asla vazgeçmeyen rüya sahibinin geleneksel yaşantıdan hoşlanmadığı için kendi yaşamını tamamen isteklerine göre düzenleyeceğini, kimsenin sözüne kulak asmayacağını da tabir eder. Eskimiş araba tekeri görmek anlamı, eski alışkanlıklardan kurtulmak gerektiğini, özellikle iş yaşantısında yeni girişimlere açık olmanın kazancı olumlu yönde etkileyeceğini, eski kafalılığın ve inatçılığın hiçbir şey kazandırmayacağını tabir eder.

Rüyada Araba Tekeri Değiştirmek

Patlayan bir lastik söz konusu ve kişi rüyasında araba tekeri değiştiriyorsa, kangren hale gelmiş bir sorunu kökten çözmek demektir. Yürümeyen bir evliliği sonlandırmak, kişiye zarar veren bir ortaktan kurtulmak, eski işini kapatıp, yeni bir işyeri açmak manasına gelir. Normal bir tekeri değiştirmek ise, bireyin kendisini iyi hissetmek ve moral bulmak için yeni girişimlerde bulunacağına alamettir. Hayatındaki pürüzleri ortadan kaldıracak olan bireyin ilişkisindeki sorunları da konuşarak halledeceğini, pozitif yönde gelişen düşünceleri sayesinde daha mutlu biri olacağını bildirir.

Rüyada Araba Tekeri Satın Almak

Üzerinde çok düşünülen bir yatırımla ilgili adımlar atmaya hazırlanan kişiler için şansın kendilerinden yana olduğunu müjde verir. Koşulları iyi analiz eden rüya sahibinin başarısızlığa uğramayacağını, kendini mahcup duruma düşürmeden isteklerine kolayca ulaşacağını ifade eder. Düşüncelerin değiştiği, yeteneklerin ortaya çıktığı bu dönemin bireyin hayata bakış açısında da önemli farklar yaratacağını tabir eder.

Rüyada Araba Tekeri Görmenin Psikolojik Yorumu

Araba tekeri, simgesel olarak bireyin çok fazla düşündüğünü ve zaman zaman bu düşünceler içinde boğulduğunu tabir eder. Yaşamını değiştirmek, kendini yenilemek isteyen kişilerin fikirlerindeki bulanıklıktan kurtulmalarının zor olduğunu ifade eder.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com