ARüya Tabirleri

Arabistan Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Arabistan Görmek

Rüyada Arabistan görmek anlamı, uzun süreli bir yolculuğun habercisi olduğu gibi, bireyin gurbete çalışmaya gideceğine dair alamettir. Aileye özlem duymaya ancak bu duygu dışında herhangi bir sorun yaşanmayacağına, hem maddi, hem de manevi açıdan ağzının tadının yerinde olacağına kılavuz eder. Arabistan görenler yaşlı kimseler ise Hac yolculuğunun nasip olacağını, sağlıklı şekilde vazifelerini yerine getireceklerini, bundan sonraki yaşamlarını tamamen dini ibadetlerin ayırıp, daha salih bir kul olarak geçireceklerini tabir eder. Hac yolculuğu dışında Umre ziyaretine de yorulur ve rüya sahibinin günahlarından arınmak için Allah ’a el açıp yalvaracağını, bazı yanlışları için tövbe edeceğini, bundan sonra attığı her adıma dikkat ederek yaşayacağını bildirir.

Rüyada Arabistan ’a Gitmek

Uçakla Arabistan ’a gitmek çok acil bir çağrı almak, birinin imdadına yetişmek yahut tanıdık birine yardım için koşturmak manasına gelir. Diğer yandan yuva kuranlara yardımcı olmak, kız istemeye gitmek veya aracı olmak gibi anlamları vardır. Hayırlı işlere vesile olmak kaydıyla sevap kazanmak, manevi olarak kendini iyi hissetmek demektir.

Rüyada Arabistan ’da Yaşamak

Yerleşmiş, bir ev kurmuş olarak Arabistan ’da yaşadığını görenler iş veya evlilik vesilesi ile yurt dışına giderler. Hasretlik çekmeye yorulan rüya, zengin bir hayata da alamettir. Pek çok mal sahibi olunacağını, helal kazancın katlanarak artacağını, bireyin para sorunu kalmayacağını ifade eder. Kalıcı bir zenginliğe, ömür boyu rahatlık, lüks ve konfor içinde yaşamaya kılavuztir. İş konusunda yaşanan bir sorunu yakın bir tanıdığa açarak ondan yardım almak, bu kimse sayesinde iş değişikliği yapmak yahut mevki değiştirmek şeklinde yorumlanır.

Rüyada Arabistan Görmenin Psikolojik Yorumu

Seçimlerini her zaman ailesine, sevdiklerine yakın olacak şekilde yapan ve kendi fikirlerini ifade ederken dahi karşısındaki kişiyi düşünenlerin işaretidir. Kişinin tek başına kalmaktan, yalnızlıktan veya sevdiği insanlardan uzaklaşmayı sevmediğini, her zaman sıcak bir ortamda yaşamayı seçtiğini tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Facebook’ta Twitter’da Google+’da Yorumlar

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

İsim

E-mail

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu