ARüya Tabirleri

Arazi Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Arazi Görmek

Rüyada arazi görmek anlamı, aile bireyleri ile tabir edilir. Rüya sahibinin ev halkından olan kişilere işaret eder. Gıybet etmeyi seven, kem gözlü, kötü kalpli lakin sadece dilde düşmanlık eden bir kimsenin varlığına tabir edilir. Bir yandan da rahat ve geniş bir hayata, varlığa, kazanca, nimete ve bolluğa kılavuz eder.Rüya sahibinin keyifte, ağız tadında, hoşlukta ve hayır içinde olacağına yorulur.

Rüyada Arazi Satın Almak

Rüyada arazi satın aldığını gören bireyin rüyası, hayırlı ve uğurlu olacak bir gönül işine başlamaya ve o kişiyle mutlu sona ulaşmaya tabir edilir. Kişi, aradığı özelliklerde ve kafasına yatan insanı bulup, onunla bahtiyar olacak demektir.

Rüyada Arazi Satmak

Rüyasında arazi sattığını gören bireyin keyfinin, huzurunun ve ağzının tadının kaçacağı bir takım olayların baş göstereceği yorumu yapılır. Rüya sahibinin hayatının ve düzenin bozulacağı, hane içinde mutluluğunun yok olacağı, anlaşmazlıkların ve kargaşaların meydana geleceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Ekili Arazi Görmek

Rüyada ekili arazi görmek anlamı, rüya sahibinin işlerinin artacağı anlamına gelir. Bolluk, bereket, mutluluk, huzur olarak yorulur ve bireyin zenginliğinin ve malının çoğalacağına işaret eder. Kısmet, şans ve gelir kapılarının açık olacağı şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Kurak Arazi Görmek

Rüyada kurak arazi görmek anlamı, düzenin bozulacağı, işlerin kesileceği, şansın ve kısmetin kapanacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin geçim sıkıntısına düşeceğine ve parasız ve ekmeksiz günler geçireceğine kılavuz eder.

Rüyada Sulak Arazi Görmek

Rüyada sulak arazi görmek anlamı, kişiye başkası tarafından nasip olacak zenginliğe işaret eder. Bir kimse sayesinde varlık sahibi olmaya böylece paraya ve mala kavuşmaya yorulur. Rüyayı gören bireyin rahat, lüks ve konforlu bir hayata kavuşacağına, yakaladığı bu şansın garanti olacağına ve hayat boyu süreceğine kılavuz eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu