ARüya Tabirleri

Armut Ağacı Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Armut Ağacı Görmek

Rüyada armut ağacı görmek anlamı, hayırdır. Aile hayatındaki rahata, iyiliğe ve huzura işaret eder. Rüya sahibinin hakkıyla, emeği ve onuruyla ekmek parasını çıkarmasına kılavuz eder. Aynı zamanda ve anda şahsiyet ve kariyer sahibi olmak şeklinde değerlendirilir. Gönül işlerinden yana mutluluğu yakalamaya ve hayırlı kimselerle tanışmaya işaret eder. Rüyada armut ağacı görmek anlamı, rüya sahibi için ömrünün sonuna kadar mutlu olacağı, huzurlu ve sıcak bir yuva kurmasına, eşi ve çocukları ile mutluluk içinde yaşamasına tabir edilir.

Rüyada Armut Ağacında Armut Görmek

Büyük bir kısmet yakalamak anlamına gelir. Rüya sahibinin arzuladığı ve gerçekleşmesi için büyük gayretler gösterdiği işlerinin olumlu şekilde sonuçlanmasına ve çektiği zahmetin karşılığını almasına kılavuz eder. Sevinç gözyaşları dökmek şeklinde ifade edilir.

Rüyada Armut Yemek

Rüyada armut yemek, önemsiz bir sorun yaşanacağı şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin canını sıkacak ama büyük bir baş ağrısına neden olmayacak kadar da gayri ciddi bir sıkıntının ortaya çıkacağına lakin büyümeden kontrol altına alınacağına yorulur.

Rüyada Armut Toplamak

Rüyada armut topladığını gören kişi okul hayatı boyunca hep başarılı olacak demektir. Rüya sahibinin geleceği parlaktır ve ileride bir bilge olacak kadar kültürlü ve deneyimli olacak hatta çevresindeki kişileri de bilmedikleri konularda aydınlatacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Armut Almak

Rüyada armut almak, plan ve programların istenildiği gibi işlemeyeceğine kılavuz eder. Rüya sahibi yaptığı projeleri uygulamaya geçiremeyecek ve işler istediği yönde ilerlemeyecek bu nedenle de yeni fikirler üretmek durumunda kalacaktır.

Rüyada Armut Satmak

Rüyada armut satmak, can sıkıcı olayların yaşanmasına, kötü haberlerin alınmasına, çirkin sözler işitilmesine ya da söylenmesine işaret eder. Rüya sahibinin keyfinin kaçmasına ve moralinin bozulmasına neden olacak bir takım olaylar yaşanacaktır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu