ARüya Tabirleri

Armut Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Armut Görmek

Rüyada armut görmek anlamı rızık, kazanç, mülkiyet demektir. Rüyasında armut gören kişi sevineceği ve çok mutlu olacağı güzel günler yaşayacak demektir. Sağlıklı bir kişi rüyasında armut görürse sağlığının hiç bozulmayacağına, hasta kişi için hastalığına ilaç bulmaya, evli bir kadın için evlat sahibi olmaya, bekâr kişiler için hayırlı kısmetler anlamına gelir.

Armudu tam zamanında görmek anlamı kazancın artması anlamına gelirken, zamanın olmadığı halde armut görmek anlamı sıkıntılara, sorunlara ve sağlık problemlerine kılavuz eder. Bir başta tabire göre rüyada tam zamanında görülen armut fırsat, zamansız görülen armut ise gıybet anlamına gelir. Rüya sahibinin etrafındaki kıskanç kişilerin kendisi için gıybet ettikleri yorumu yapılır.

Rüyada Armut Yemek

Rüyada armut yemek iyi değildir, baş gösterecek olan sağlık sorunlarının bir işareti olmakla birlikte aynı zamanda ve anda fesat ve hile ile kazanılacak olan paraya ya da mala kılavuz eder. Rüyada olgun ve sulu armut yemek sağlık sorununa ya da helal olmayan rızka işaret eder.

Rüyada Armut Ağacı Görmek

Rüyada armut ağacı görmek anlamı hayırlı evlatlara, mutlu ailelere ve hayırlı nikâhlarla kurulacak olan yuvalara işaret eder. Fakat armut ağacı sağlık sorunları ile mücadele eden kişiler için iyi değildir bu bireyin hayatını kaybetmesi anlamına gelir. Rüyada armut ağacında bol miktarda armut görmek anlamı bireyin elde edeceği zaferlere işaret eder.

Rüyada Armut Toplamak

Rüyada armut toplamak büyük bir mala işaret eder. Rüyasında armut topladığını gören ortak olan bir maldan büyük bir pay alacak demektir.

Rüyada Armut Almak

Rüyada armut aldığını gören kişi bir işini askıya almak zorunda kalacak demektir.

Rüyada Armut Satın Almak

Rüyada armut satın alan kişi bazı sorunlarla karşılaşacak ve bu sebeple de bir takım sıkıntılar çekecek demektir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu