ARüya Tabirleri

Armut Toplamak Rüya Tabirleri

Rüyada Armut Toplamak

Rüyada armut toplamak, bireyin özellikle maddi konularda küçük ama önemli bir yardım göreceği ve sıkıntılarından kurtulacağı anlamına gelir. Toplanılan armut sayısı çoksa bu durumda alınacak yardım da büyük olur. Olgunlaşmış sarı armut toplayan kişi, maddi açıdan çok büyük bir gelire sahip olur ve refah içinde yaşar. Ham armut topladığını gören kişi ise, sağlığı ile ilgili sürekli sorun yaşar ve hayat kalitesi düşer. Ham armut toplamak aynı zamanda ve anda kişiye söylenecek çok büyük bir yalana da işaret etmektedir.

Rüyada Mevsimsiz Armut Yemek

Mevsimi olmadığı halde rüyasında armut yediğini gören kişi, yasa dışı yollara başvurur ve haram kazanç elde eder. Rızkında düşüş olur ve aile birliği sarsılır. Zamansız armut yemek aynı zamanda ve anda yapılacak yanlış bir evliliğe ve yatırımlara da işaret eder. Para ve zaman kaybı kadar, gönül ilişkilerinde de aranılanı bulamamaya ve hayal kırıklığı yaşamaya kılavuztir.

Rüyada Armut Görmek

İşsiz bir kimse rüyasında armut görürse işe girer. Sıkıntılı kişiler için ise gelecek önemli yardımları gösterir. Yaşlı bir kimse rüyasında armut görürse ecelinin yaklaştığına alamettir. Rüyada armut görmek anlamı nimet açısından kısmetlerin artacağına ve bol rızık sahibi olunacağına da yorumlanır. Kişi rüyasında avuç içinde birden fazla armut tutuyorsa gelecek büyük bir mirasa tabir olur.

Rüyada Armut Satmak

Rüyasında armut sattığını gören kişi, tüm malını kaybedeceği ve parasız kalacağı bir döneme girer ve büyük yanlışlar yapar. Parasal açıdan yaşanacak zarar kadar ailesi içinde de pek çok gerginlik ve sıkıntı baş gösterir. Rüyada armut satmak genellikle elden mal çıkacağına ve çekilecek zorluklara işaret eder.

Rüyada Armut Yemek

Mevsimsiz armut yediğini gören kişi ahlaken zayıf ve kişiyi kullanan bir kadınla ilişkiye girer. Bir kadın mevsimsiz armut yiyorsa kocasından boşanır. Hasta biri vefat eder ve iş sahibi olanlar da işinden çıkar. Mevsiminde armut yenildiğini görmek anlamı ise, kazancın artacağına, evlat sahibi olunacağına ve iş konusunda verimli, kısmetli bir yıl geçirileceğine tabir olur.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu