ARüya Tabirleri

Armut Yemek Rüya Tabirleri

Rüyada Armut Yemek

Rüyada armut yemek, büyük kısmet ve şans olarak kabul edilir. Rüyayı gören bireyin dünya mallarından ve nimetlerinden yana bolca nasipleneceği, bolluk ve bereket içinde yaşayacağı, hayatının kalan kısmında artık yokluk ve geçim derdi nedir bilmeyeceği, her geçen gün işlerinin, kazancının ve sahip olduklarının da artacağı anlamına gelir. Uzun, sağlıklı, huzurlu, mutlu ve zengin bir hayatın habercisidir diye yorumlanır.

Rüyada Armut Yemek ve Toplamak

Rüya sahibinin işlerinde verimin daha önce hiç olmadığından da fazla olacağı günlerin yaşanacağına ve tabir yerindeyse bireyin işlerinden yana altın çağını yaşayacağına işaret eder. Bolluğa ve berekete kavuşmaya, akıllı ve karlı yatırımlar yapmaya, mal mülk edinmeye ve böylece aile içinde huzuru yakalamaya işaret eder.

Rüyada Armut Koparmak

Helal yollardan ekmek kazanmaya, çalışarak, layığıyla, doğru şekilde variyet sahibi olmaya ve mücadeleden hiç vazgeçmemeye tabir edilir. Rüya sahibinin Allah ’ın izniyle işinin gücünün rast gideceği, kesesinin ağırlaşacağı ve işin ehli kimse olarak başarıdan başarıya koşarak, tuttuğunu koparacağı anlamına gelir.

Rüyada Sulu Armut Yediğini Görmek

Rüyayı gören bireyin ticaretten yana deneyim sahibi olacağına, iş öğreneceğine ve büyük bir atılım gerçekleştirerek ticaret yaptığı sektördeki kimselerin önüne geçeceğine rivayet edilir. Rüya sahibi kafasına koyduğu her işte muvaffak olacak ve kendine olan özgüveni de her geçen gün artacak demektir.

Rüyada Yeşil Armut Yediğini Görmek

Rüya sahibinin ailesinin geçimin sağlarken haram, yasak ve günah olan lokmaya hiçbir zaman el uzatmayacağına, kazandığı her kuruşun hakkını vereceğine, ticarette hileye ve fesada düşmeyeceğine, Allah ’ın emrettiği şekilde mal ve para sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada Armut Yedirmek

Bir kimse rüyasında başka birine armut yedirdiğini görürse eğer o kimseye maddi anlamda destek olacak ve ekmek sahibi olmasına vesile olacaktır diye yorumlanır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu