ARüya Tabirleri

Arsa Almak Rüya Tabirleri

Rüyada Arsa Almak

Rüyada arsa almak, rüya sahibinin elde edeceği başarılara, iş hayatında karlı çalışmalar yapmaya ve bunun sonucunda da mal elde etmeye yorumlanır. Böyle bir rüya gören kişi dünyevi zevkler peşinde koşarak maneviyatını ikinci plana iter. Bazı alimler için bu rüya bireyin mal mülk peşinde koşmasına, verilmeyen sadaka ve zekatlara da yorumlanabilmektedir.

Rüyada Arsa Görmek

Rüyada arsa gören kişi, kendisine bir ev alır. Özellikle uzun süredir ev almak isteyenler için bu riya dileklerine kavuşacaklarının işaretidir. Eğer rüyada görülen arsa, geniş ve ferahsa alınan ev de aynı şekilde olur. Eğer arsa kötü bir yerde ise ve küçükse edineceğiniz mülkün de aynı özelliklerde olacağının göstergesidir.

Rüyada Arsa Üzerine Ev Kurmak

Böyle bir rüya bireyin edineceği dünyalığıdır. Dünya yaşamında birtakım mallar edineceğinize, para biriktirmeye, mülk peşinde koşup sabahtan akşama kadar çalışıp didinmeye, bazen de ahiret hayatına, yapacağınız sevaplar sonrasında dini anlamda derecenizin yükselmesine, dünyevi anlamda rahatlığa ve ferahlığa işaret eder.

Rüyada Arsayı Kazmak

Rüyada arsa kazan kişi zorlu bir çalışmanın içerisine girer. Bu rüyayı görmek anlamı, dünyada meşakkatle bir takım menfaatler elde edeceğinizin, sıkıntı çektikten sonra ulaşacağınız kolaylık ve hayrın, zorlu bir işte çalışacağınızın veya yorucu bir döneme girdiğinizin habercisidir.

Rüyada Arsa Satın Almak

Rüyasında arsa satın alan kimse dünya hayatında bir takım menfaatler elde eder. Bu rüya genellikle dünyevi zenginliğe, servet kazanmaya, menfaat elde etmeye, birtakım güzel işlere, özellikle maddi sıkıntı çekenler için ferahlığa, zorluktan sonra kolaylığa alamettir.

Rüyada Arsa Satmak

Rüyada arsasını satan bireyin elinden bir miktar para ve mal çıkar. Bu rüya bireyin özellikle iş yaşamında çekeceği zorluklara veya herhangi bir konuda zarar etmesine alamettir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu