ARüya Tabirleri

Artist Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Artist Görmek

Rüyada artist görmek anlamı, büyük mutluluk ve şans anlamına gelir. Rüya sahibinin bütün işinin gücünün rast gideceği ve büyük kazanç elde edeceği kadar verimli bir dönem geliyor demektir. Kişi, hayatının en kısmetli günlerini yaşayacak, bu dönemde ne iş yapsa mutlaka kendisi için hayırlı olacaktır diye tabir edilir. Rüyada artist görmek anlamı, sağlıklı olmaya, zaferler kazanmaya, kötü ve art niyetli kişilere karşı üstün gelmeye, rakipleri yenmeye işaret eder. Hayırlı bir rüyadır, çok güzel gelişmeler yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Artist Olmak

Rüyasında artist olduğunu gören bireyin iyi ameller işlemeye niyeti var demektir. Rüya sahibi hak yolunda, pek çok kişiye ilaç olacak kadar büyük ve önemli işler yapacak, hem insanları sevindirecek, onların dualarını alacak hem de makbul olan işler yapmanın vicdani huzurunu yaşayacak demektir.

Rüyada Film Artisti Görmek

Rüyada film artisti görmek anlamı, rüya sahibinin çok güzel haberler almasına ya da insanlardan kendini yüceltecek sözler duymasına hem mutlu olup hem de koltuklarının kabarmasına tabir edilir. Bazen de rüya sahibinin yakın çevresinde yaşanacak mutlu olaylardan kendisine de pay çıkarmasına işaret eder.

Rüyada Film Artisti Olmak

Rüya sahibinin iftiraya uğrayacağına ya da kötü bir olayın içine çekileceğine kılavuz eder. Hiçbir suçu günahı olmadan, birileri nedeniyle iyi bir iş yaptığını düşünüp imzasını attığı bir iş yüzünden karakola düşecektir. Bu nedenle rüya sahibinin çevresindeki kişileri seçme konusunda titizlenmesinde fayda vardır.

Rüyada Artistle Konuşmak

Rüyasında bir artistle konuştuğunu gören kişi, fena şekilde yanılıp hayal kırıklığı yaşayacak ve bununla da kalmayıp zarara uğrayacak demektir. Rüya sahibi çok güvendiği bir bireyin gerçek yüzünü görecek ve ona inandığı için maddi kayba uğrayacaktır diye yorulur.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu