ARüya Tabirleri

Arzu Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Arzu Görmek

Rüyada arzu görmek anlamı, yeni bir şans elde etmek, daha önce yanlış yapılan bir durumdan veya hatalı karar verilen bir olaydan sonra kişiye bu durumu düzeltmesi için verilecek bir fırsat elde edecek olmasına alamettir. Duygusal açıdan tatmin olunacak ve bireyin düşüncelerine denk, hayallerini anlayabilecek biriyle tanışmasına ve sonrasında güzel bir evlilik yapılacağına yorumlanır. Arzu gören kişiler parasal konularda aşırı hırs yaparlar ve bir türlü ellerindeki ile yetinemez, her zaman daha fazlasını isterler. Aşırıya gitmenin sakıncalı durumlar doğurabileceği konusunda kişiyi uyaran rüya, aynı zamanda ve anda eldeki fırsatları değerlendirip, yaşam akışını bozmamak gerektiğini de hatırlatır. Mevcut hayatlarından memnun olan kimselerin, stabil halde kalmalarının gelecekleri için çok daha iyi bir seçim olduğunu da bildirir.

Rüyada Birini Arzu Etmek

Gerçek yaşamında tanıdığı bir erkeği arzu ettiğini gören bayanlar için günah işlemek, istemeden de olsa bir anlık gafletle hareket ederek yüz kızartıcı işler yapmak, evli ise başka biriyle duygusal bir ilişkiye girmek, bekarsa aynı anda birden fazla kişiyle görüşmek manasına gelir. İkili ilişkilerde yalana başvurmak, karşıdaki kişiyi etkilemek için farklı biriymiş gibi davranmak ve sonuçta yaptıklarının ortaya çıkmasıyla beraber herkesin gözünde kötü duruma düşmek manasına gelir.

Rüyada Eşini Arzu Etmek

Helal bir kazanca sahip olan bireyin, hayatındaki her adımı dikkatle attığını, bundan sonraki yaşamında şartlar ne olursa olsun prensiplerinden asla ödün vermeden hareket edeceğini ve bildiği yoldan şaşmayacağını ifade eder.

Rüyada Arzu Görmenin Psikolojik Yorumu

Cinsel anlamda tutkulu ve istekli biri olunduğuna, bireyin duygularını bastırmaya uğraştıkça daha da beter istekli bir hale geldiğine ve diğer insanların gözünde normal karşılanmayan bazı durumlar yaşadığına inanmasına yorumlanabilir. Özellikle tek bir kişiyle sadakat içinde ilişki sürdürmekte zorlanan ve hayatında birden fazla insan olan, aldatmaya meyilli insanların gördüğü rüyalardan biridir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu