ARüya Tabirleri

Asansörden Düşmek Rüya Tabirleri

Rüyada Asansörden Düşmek

Rüyada asansörden düşmek, bireyin mertebe kaybetmesine, iş hayatında yaşayacağı bazı zorluklara ve çekeceği birtakım sıkıntılara, makam ve mevkinin eksilmesine veya çalışma hayatında istenilen sonucun alınmamasına, terfi edememeye; bireyin bulunduğu bir durumdan başka bir duruma geçmesine, dünyaya meylederek ahireti unutmaya, yapılacak bazı kötü hareketler sonucunda insanlar arasında küçük düşmeye de yorumlanır.

Rüyada Asansör Görmek

Rüyada görülen asansör genellikle gören bireyin mertebesine, iş hayatındaki durumuna, özel yaşamında ailesine yorumlanır. Asansör gören kişi bazı çelişkiler içerisine düşerek hayatında bazı kargaşalar yaşar. Bazen de asansör, rüya sahibinin bakmakla yükümlü olduğu bazı kişilerden veya kendisine yük olan birtakım konulardan kurtulacağının habercisidir.

Rüyada Asansörle Yükseldiğini Görmek

Rüyada asansörle yukarı doğru yükselen kişi hemen olmasa da zaman içinde işinde yükselerek güzel bir mertebeye ulaşır. Bu rüya, genellikle iş hayatınızda yaşayacağınız başarılara, bazı sıkıntılardan kurtulup rahatlamaya, özel hayatınızda güzel ve hayırlı bir yuva kurmaya, dini anlamda derecenizin artmasına ve toplum içinde saygı görmenize alamettir.

Rüyada Asansörün Aşağıya İnmesi

Rüyada bir asansörde bulunduğunu ve onunla aşağıya indiğini gören kişi, mevcut işini bırakarak yeni bir işe başlar. Bu rüya hayatınızda meydana gelecek bir değişikliğin göstergesidir. Özel hayatınızda veya çalışma yaşamınızda yeni bir başlangıç yapacağınıza veya çelişkide kaldığınız bir konu hakkında karar vereceğinize de yorumlanabilir. Bazen de bu rüya bulunduğunuz makamı kaybedeceğinizi gösterir.

Rüyada Asansörde Mahsur Kalmak

Rüyada asansörde mahsur kalan kişi, hiç istemediği bir konuda zorlanır veya hiç ummadığı bir olayla karşılaşır. Bu rüya bazen de bir suç işlemeye ve hapsedilmeye, bazen günah işleyip bu günahlardan dolayı vicdan azabı çekmeye, sıkılmaya, gerçek hayatta başınıza gelecek bazı tatsız olaylardan dolayı sıkıntı çekmeye de işaret eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu