ARüya Tabirleri

Asık Surat Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Asık Surat Görmek

Rüyada asık surat görmek anlamı, tatsız zamanlara alamettir. Can sıkıcı bazı detaylar yüzünden iş yerindeki huzuru kaçacak olan rüya sahibinin, iş arkadaşları ile arasında da gerginlikler söz konusu olacağı için kendisini iyi hissetmeyeceğine, içine kapanacağına, ev ve aile hayatında da iletişim kopuklukları yaşayacağını bildirir. Rızkın azalması ve pek çok şanssızlığın üst üste gelmesi sonucunda bireyin büyük stres yaşayacağını, kendisini umutsuz hissedeceğini de bildirir. Bir iş görüşmesine geç kalmak yüzünden işi kaybetmek ya da çalışılan iş yerinde amirlerden azar işitmek şeklinde de tabir edilir. Asık surat görmek anlamı psikolojik olarak depresif bir hal içinde olmak, hayat amacını kaybetmek, neşesiz, mutsuz biri haline gelmek demektir. Motivasyonun kaybolması ve iş konusunda da başarısızlığa uğramanın ifadesidir.

Rüyada Asık Suratlı İnsanlarla Konuşmak

Rüya sahibinin yıllardır üstünde çalıştığı bir proje veya işle ilgili fikir danışacağı insanlardan olumsuz yorumlar alması sonucunda hevesinin kırılmasına, eşi veya aile büyükleri ile bazı konularda ters düşmesi sonucunda can sıkıntısı yaşamasına yorumlanır. Çalışmaları sonucu hak ettiğini düşündüğü terfinin bir başkasına verilmesi sonucunda bireyin yaşayacağı üzüntüye de alamettir. Bekar kişiler için aşırı kaprisiyle bıkkınlık veren, hiçbir şeyi beğenmeyen, kolay kolay memnun olmayan biriyle ilişki yaşayacaklarını ve yıpratıcı bir süreç geçireceklerini de bildirir.

Rüyada Asık Suratlı Olduğunu Görmek

Yaşanacak hayal kırıklığının kişide insanlara karşı bir güven eksikliğine sebep olacağını ve bu nedenle aşk hayatında da aradığını bulamayacağını, düşmanları olduğu için hayati tehlike riskiyle yaşayacağını ifade eder.

Rüyada Asık Surat Görmenin Psikolojik Yorumu

Depresif ve aynı zamanda ve anda sinirli bir ruh hali içinde olmanın ifadesi olan rüya, bireyin isteksizlik yaşadığını, motivasyonunun kaybolması ile beraber yaşam enerjisinde de büyük düşüşler olduğunu ifade eder. Ruhen huzursuz hissetmek, hayattan keyif almamak gibi depresyon belirtilerinin bir işaretidir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu