ARüya Tabirleri

Asılmak Rüya Tabirleri

Rüyada Asılmak

Rüyada asılmak, birkaç şekilde birden tabir edilebilmektedir. Örneğin; işinde iyi olmak isteyen kişilerin kendi alanlarında uzmanlaşacağına ve istedikleri başarıyı yakalayacağına alamet ederken hapis olanın özgürlüğüne kavuşacağına ya da kıt kanaat geçinen birinin zor durumda kalacağına ve emeklerinizintakdir görmeyeceğine rivayet edilir. Rüyada asılmak aynı zamanda ve anda insanlar arasındaki dayanışma sayesinde kişilerin iyilik bulmasına tabir edilir.

Rüyada Asıldığını Görmek

Rüyada asıldığını görmek anlamı, rüya sahibinin hedeflerini gerçekleştirmek için büyük fırsatlarla karşılaşacağına, şansının ve bahtının açılacağına, ticaretinde ehil kişiler arasına gireceğine, başarıları ile konuşulacağına ve arkasından kendisi ile gururlanacak ve övgü dolu sözler edecek kimselerin çok olacağına işaret eder.

Rüyada Asılan Birini Görmek

Rüyada asılan birini görmek anlamı, rüyayı gören bireyin dünya yaşamı üzerinde kazancının çok yüksek olacağı, makamının da sarsılmaz kadar sağlam ve garanti altında bulunacağı anlamına gelir. Kişinin kariyerinin en üst noktasına gelmeyi başaracağı ve herkesi kendine hayran bırakacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada İdam Edilmek

Bir kişi rüyasında kendisinin idam edildiğini görürse o kişi iyi niyetlerinin bedelini üzülerek ve pişman olarak ödeyecek demektir. Rüya sahibinin kendisini feda ettiği ve sıkıntıdan kurtulması için kaba tabirle kendini paraladığı bazı kişiler nedeni ile başının çok ağrıyacağı, huzurunun ve rahatının da kaçacağı olaylar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Ceza Almak

Rüyada ceza almak ya da cezaya çarptırılmak mutluluk anlamına gelir. Rüyayı gören bireyin hayatında hayırlara vesile olacak bazı gelişmeler yaşanacağına bireyin beklentilerinin gerçekleşeceğine, işlerinin hep rast gideceğine ve problemlerinin kolayca çözüleceğine rivayet edilir.

Rüyada Dar Ağacı Görmek

Rüyada dar ağacı görmek anlamı, ne yazık ki hiç de iyi anlamlara gelmez ve rüyayı gören bireyin uğursuzlerle karşılaşacağına, mutsuz, üzgün ve hasta olacağına tabir edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu