ARüya Tabirleri

Asker Kıyafeti Giymek Rüya Tabirleri

Rüyada Asker Kıyafeti Giymek

Rüyada asker kıyafeti giymek, erkekler için bazı huzursuzlukların ve tartışmaların olmasına, işinizde size husumet duyan bir kimse ile kavga edeceğinize; kadınla için bazı menfaatlere, yeni arkadaşlıklar edinmeye ve dostluklar kurmaya alamettir. Bu rüya bazen de devlet işine, yeni bir başlangıç yapmaya, özellikle özel hayatta huzura, toplumsal emniyete ve korkulandan emin olmaya da yorumlanır.

Rüyada Savaşan Askerler Görmek

Rüyasında birbirleri ile savaşan askerler gören kişi hayatında birtakım sorunlar yaşar. Bu rüya toplum içinde çıkacak huzursuzlukların ve anlaşmazlıkların bir habercisidir. Halk içinde meydana gelecek tatsız olaylara, fitneci bir kabilenin toplum içinde fesat çıkarmasına, iyilikten sonra kötülüğe, hidayetten sonra sapıklığa da alamettir.

Rüyada Asker Görmek

Rüyada görülen asker genellikle kuvvetli ve kudretli bir adamdır. Bu rüya, özellikle gayri Müslimlerle mücadele eden kavimler için zafere, düşmanı mağlup etmeye; bazı alimlere göre o sene yağacak yağmura, hava şartlarına, korktuğundan emin olmaya ve emniyete işaret eder.

Rüyada Bir Asker Grubu Görmek

Rüyada görülen asker grubu veya ordu o ülkenin emniyetine alamettir. Bu nedenle askerin öldüğünü görmek anlamı, ulusal güvenliğin tehlikeye düşmesine, güçlü ve kuvvetli askerlerle karşılaşmak her anlamda ülkenin güvenli ve emniyetli bir şekilde olmasına, bitkin askerler görmek anlamı ordu içinde çıkacak olan anlaşmazlıklara, hasta askerle o halkın askerlerinin fesat ve nifak içinde bulunmasına kılavuz eder.

Rüyada Bir Şehre Askerlerin Girdiğini Görmek

Rüyasında bulunduğu şehre askerlerin girdiğini görmek anlamı, o senin yağmurla ve bereketle geçeceğinin işaretidir. Bu rüya bazen de, o ülkenin sahip olduğu askeri kuvvetlere; rüyada düşman askerinin girmesi savaş haline veya düşman askerlerinin ülkeye girmesine; şehri askerlerin bastığını görmek anlamı ise günahkar bir kavime ve bu kavimin başına gelecek uğursuzlere yorumlanır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu