ARüya Tabirleri

Asma Yaprağı Toplamak Rüya Tabirleri

Rüyada Asma Yaprağı Toplamak

Rüyada asma yaprağı toplamak, bireyin eline geçecek şüpheli bir maldır. Bu rüya dikkatli olmazsanız haram işleyeceğinizin veya elinize helal olmayan bir paranın ulaşmasının göstergesidir. Bazen de asma yaprağı toplayan kimse menfaat elde eder veya o kişiye büyük bir zattan çok hayırlı ve güzel bir nimet ulaşır.

Rüyada Asma Yaprağı Görmek

Rüyada görülen asma yaprağının farklı tabirleri vardır. bu rüya, bazen izzet ve şeref; bazen haram mal veya şüpheli para; bazı alimlere göre o ülkenin gireceği çetin bir savaşa; tayin olmaya veya terfi etmeye; bazen de husumete, kötülüğe veya bireyin birtakım sorunlar yaşamasına alamettir.

Rüyada Üzüm Bağı Görmek

Rüyasında üzüm bağı gören kişi eğer bekarsa yakında evlenir veya kısmeti açılır. Üzüm bağı genellikle kadına yorumlanır. Bu nedenle böyle bir rüya gören kişi, bir kadından menfaat elde eder veya rüya sahibine beklemediği bir kadından mal kalır. Bazen de üzüm bağı iş yaşamında başarılı olmaya, kazanç elde etmeye, terfiye veya makam sahibi olmaya alamettir.

Rüyasında Yemyeşil Asma Yaprağı Görmek

Rüyasında yemyeşil bir asma yaprağı gören kişi eğer erkekse çok hayırlı ve güzel bir kadınla, eğer kadınsa kudretli ve güçlü bir adamla evlenir. Bu rüya eşinizin çk hayırlı bir kimse olmasına ve ondan size ulaşacak mal ve paraya alamettir. Bazen de böyle bir rüya gören kimse zenginleşir, makam sahibi olur.

Rüyasında Sararmış Bir Asma Yaprağı Görmek

Rüyasında sararmış bir asma yaprağı gören kişi, yakında bir hastalık geçirir. Bu rüya genellikle hastalıkla yorumlanır. Bazı alimlere göre ise sararmış asma yaprağı, kötü bir kadınla evlenmeye veya evlilik hayatınızda yaşayacağınız bazı sorunlara; hanımınızla yaşayacağınız birtakım tartışmalara da yorumlanır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu