ARüya Tabirleri

At Isırması Rüya Tabirleri

Rüyada At Isırması

Rüyada at ısırması, bireyin en yakınları tarafından uğrayacağı bir haksızlığa, hakaret ve iftira içeren kötü konuşmalara alamet olduğu gibi, beklenmedik olaylara ve kötü duruma düşmeye de yorumlanır. At ısırması kişiye ikiyüzlü davranan bir dosta, yanlış yapılacak bir evliliğe, bir bireyin asıl niyetini sonradan fark etmeye ve üzüntü duymaya kılavuztir. At ısırdığını gören kimseler, maddi anlamda da bir miktar mal kaybına uğrayabilir veya dolandırıcılık gibi bir duruma maruz kalabilirler.

Rüyada Attan Düşmek

Yaşanacak bir aksilik ya da bireyin yapacağı önemli bir hata sonrasında çok büyük bir kısmetin elden kaçacağına alamettir. Evlilik hazırlıkları yapan kişilerin son dakikada evlenmekten vazgeçmesine, evlilerin ise yaşadıkları sıkıntılar nedeni ile boşanma kararı alacaklarına kılavuz eder. Attan düşmek aynı zamanda ve anda kendi işyerini kuran kimselerin iflası ile sonlanacak bir maceraya atılacaklarını ve ellerindeki her şeyi, birikimlerini bu uğurda kaybedip beş parasız kalacaklarını da tabir eder. Attan düşen kimse kaza geçirir ve hastalık nedeni ile uzun süre çalışamaz hale gelir. Genellikle uğursuzluk ve kötü talih olarak yorumlanan rüya kişi için pek hayırlı sayılmaz.

Rüyada At Tepmesi

Kişinin rüyasında bir at tarafından tepildiğini görmesi, sevdiği kimselere yaptığı baskıların ters tepeceğini ve ikili ilişkilerinde ciddi bozulmalar yaşayacağını, tutumunu değiştirmezse yalnız kalacağını bildirir. At tepmesi bazen de yanlış yatırımların veya savurganlık nedeni ile parasız kalınacağının da tabiridir. Bekar kimseler için sevilen kimse tarafından alınacak kötü bir darbenin ve psikolojik buhranın habercisi olarak da yorumlanır.

Rüyada At Isırmasının Psikolojik Tabiri

At ısırması, korkulan bir kimse tarafından kendisine kötülük yapılacağını düşünen kişilerin ruh hallerine ışık tutar. Gerçek hayatlarında sürekli olarak kötülüğe maruz kalacaklarını düşünen ve bu yüzden bazen gerçek dışı saplantılara sahip olan kimseleri de işaret eden rüya, at fobisi olan kişilerin de bilinçaltlarından kaynaklanıyor olabilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu