ARüya Tabirleri

Atanmak Rüya Tabirleri

Rüyada Atanmak

Rüyada atanmak, iyi değildir. Rüyayı gören bireyin sancılı bir dönem geçireceğine, başta umutları olmak üzere sahip olduğu maddi ve manevi değerleri kaybedeceğine, sarsılacağına, çökeceğine ve çaresiz hallere düşeceğine işaret eder. Rüya sahibinin altından kalkamayacağı kadar yüklü borçlara gireceğine, gelirinin giderinden fazla olacağına, bu durumun da kendisini bir hayli zorlayacağına alamet eder.

Rüyada Devlete Atanmak

Rüyayı gören bireyin uykusunun tam aksine kendisini iflasın eşiğine getirecek işler yapacağına, tüm parasını kaybedeceğine, mali gücünü yitireceğine, geçim sıkıntısına katlanmak zorunda kalacağına ve tabiri caizse yana yakıla güzel günlerini arar olacağına tabir edilir.

Rüyada Memurluğa Atanmak

Rüyada memurluğa atanmak da tıpkı devlete atanmak gibi tabir edilir ve rüyayı gören bireyin hesap etmeden çok riskli işlere atılacağına, başarısız olacağına, deyim yerindeyse evdeki hesabının çarşıya uymaması nedeniyle mutsuz, üzgün ve hasta olacağına rivayet edilir.

Rüyada Tayin Olmak

Rüyasında tayin olduğunu gören bireyin hayatına eğlence, heyecan, keyif ve hareketlilik gelecek demektir. Rüya sahibinin kötü, stresli, yorgun iş günlerinden uzaklaşacağına, yaşadığı yerden bir süreliğine ayrılacağına, gittiği yerde moral, huzur ve mutluluk bulacağına işaret eder.

Rüyada Memur Olmak

Rüyayı gören bireyin atacağı yanlış bir adımın bedelini çok ağır ödemek zorunda kalacağına ve bunun kendisine bazı mecburiyetler getireceğine kılavuz eder. Rüya sahibinin bu durumdan kurtulmadan rahat edemeyeceğine ve huzuru bulamayacağına yorulur.

Rüyada Bir Yere Atanmak

Rüyayı gören kişi için müjde ve sürpriz olarak kabul edilir. Rüya sahibinin özellikle de ticaretten yana kısmetlerinin çoğalacağına, kazancın artacağına, müşteri portföyünün hiç beklemediği oranda kabarıklaşacağına tabir edilir ve hayırlara yorulur.

Rüyada Yeni Bir İşe Atanmak

Rüyayı gören bireyin olumlu gelişmeler yaşayacağına ve iyi hallere geleceğine alamet eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu