ARüya Tabirleri

Ateş Etmek Rüya Tabirleri

Rüyada Ateş Etmek

Rüyada ateş etmek, rüyayı gören bireyin ne kadar kararlı ve gözü kara bir insan olduğuna işaret eder. Bildiklerinden, inandıklarından ve doğrularından ödün vermeyen, sözüne sağdık, her şartta ve koşulda kendini ispat etmeyi becerebilen, masaya yumruğunu vurarak son lafı söyleyen bir insanın varlığına alamet eder. Bu rüya, sözü üstüne söz söylenmeyecek ve aldığı kararlara riayet edilecek bir kişi üzerinden değerlendirilir.

Rüyada Havaya Ateş Etmek

Rüyasında havaya ateş ettiğini gören bireyin, herkese ilan edeceği ve mutluluğunu insanlarla paylaşacağı bir olay yaşayacağı anlamına gelir. Rüyayı gören bireyin akrabalarını, dostlarını, uzak ya da yakın çevresini de dâhil etmek isteyeceği heyecanlı bir gelişme ile karşılaşacağına rivayet edilir.

Rüyada Tüfekle Ateş Etmek

Bir kişi eğer rüyasında tüfekle ateş ettiğini görürse araya kim girerse girsin, nasıl bir olay yaşanırsa yaşansın bir daha geri adım atmayacağı bir karar alacak ve bu konuda hiçbir şekilde de ödün vermeyecek demektir. Rüya sahibinin tutarlı bir kişi olduğunu gösterir.

Rüyada Ateş Ettiğini Görmek

Rüya sahibinin asla yolundan dönmeyen bir kişi olduğuna bunu da çevresinde göstererek bu yönüyle tanınır kimse durumuna geleceğine alamet eder. Kişi, ister olumlu olsun, ister olumsuz duygu ve düşüncelerini yüksek sesle söylemekten hiç çekinmeyecektir diye yorumlanır. Bu bireyin açık sözlü ve mert kimse olduğu şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Tabancayla Ateş Etmek

Rüyayı gören bireyin yaşama karşı duruşuna kılavuz eder ve bireyin güçlü bir yapısı olduğuna, öyle ilk yenilgide hemen pes etmeyeceğine ve geri çekilmeyeceğine bilakis yaşamın kendisine attığı her tokatta çok daha güçlü şekilde ayağa kalkmayı bileceğine işaret eder. Mücadeleci, doğrularında ısrarcı, başarı için yaratılmış ve hiçbir zaman umutsuz olmayacak bir kimsenin varlığı ile açıklanır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu