ARüya Tabirleri

Ateş Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Ateş Görmek

Rüyada ateşin hiç isi olmadığını görmek anlamı bireyin resmi dairelerde ya da resmi kurumlarında görev yapan, nüfuslu ve arkası sağlam bir kişi ile yakın bir ilişki kurmasına işaret eder. Aynı zamanda ve anda şans ve uğur anlamına gelir. Kişinin durma noktasına gelmiş işlerinin açılacağına ve yeniden rızık elde edeceğine kılavuz eder. Rüyada bir bireyin ateşte bir yerini yakması resmi bir ceza almasına kılavuztir. Ateşte yanmak sağlık sorunlarının oluşacağına da işaret eder. Kişinin rüyada çok güçlü ve çok büyük bir ateşin içinde yandığını görmesi, büyük bir zarar ya da sorun anlamına gelir. Rüyada kişi elinde alev tuttuğunu görüyorsa bu devlet kapısındaki işinin olumlu sonuçlanacağı anlamına gelir. Rüyada ateşin içinde kıvılcım görmek anlamı bireyin devletten göreceği bir zarara işaret eder.

Rüyada Kıvılcım Görmek

Rüyada kıvılcım görmek anlamı ayrılığa ve uzaklaşmaya işaret eder. Kişinin rüyasında kendisine kıvılcımların değmesi resmi bir kurumdan uyarı almaya ya da varlıklı birinden hakaret edici söz duymaya işaret eder.

Rüyada Evin Yanması

Rüyada evinin ateşler içinde yandığını lakin hiç is olmadığını görmek anlamı çok hayırlıdır. Rüya sahibinin umre ziyareti yapacağı anlamına gelir.

Rüyada Üzerinin Yanması

Rüyada ateşin üzerini yakan bireyin yaptığı iş nedeni ile başının derde gireceğinin ve bu nedenle de sıkıntıya düşeceğine işaret eder.

Rüyada Sönmüş Ateş Görmek

Rüyada, ateşin ışığından faydalanılan bir yerde ateşin sönmüş ya da birileri tarafınca söndürülmüş olduğunu görmek anlamı o yerde, herkese hayrı dokunana, güçlü ve zengin birinin öleceğine işaret eder.

Rüyada Gökyüzünde Ateş Görmek

Rüyada yerde başlayan bir ateşin yukarıya doğru yükselerek gökyüzüne ulaştığını görmek anlamı, o coğrafyada yaşayan halkın ayaklanarak Allah ’a karşı baş kaldıracaklarına ve isyan edeceklerine işaret eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu