ARüya Tabirleri

Ateş Söndürmek Rüya Tabirleri

Rüyada Ateş Söndürmek

Rüyada ateş söndürmek, rüyayı gören bireyin olumlu değişimler yaşayacağı ve hayatının, hayallerine yakınlaşması yönünde ilerleyeceği anlamına gelir. Rüya sahibinin her geçen gün başarılı olacağına, ileri gideceğine, herkesin eline geçmeyecek kadar büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine ve geleceğine doğru emin adımlarla ilerleyeceğine tabir edilir. Kişi, umutlarını kaybetmeden, yılmadan ve çabalamaktan vazgeçmeden yaşamına dört elle sarılacak demektir.

Rüyada Ateş Söndürdüğünü Görmek

Rüyayı gören bireyin yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına, başarısının ve mutluluğunun önüne geçen kişilerin, olguların ya da durumların da tehlike olmaktan çıkacağına, kaderinin yüzüne güleceğine ve herşeyin istediği yönde ilerlemeye başlayacağına kılavuz eder.

Rüyada Ateş Söndürmeye Çalışmak

Bir bireyin rüyasında ateş söndürmeye çalıştığını görmesi o bireyin artık kendinde korkularının ve zorluklarının üstüne gitme cesaretini bulduğuna rivayet edilir. Rüya sahibinin daha iyi koşullara kavuşması adına uğraş verdiğine ve çektiği çilenin bitmesi için var gücüyle çalıştığına alamet eder.

Rüyada Yangın Söndürmek

Rüyada yangın söndürmek de tıpkı ateş söndürmek gibi tabir edilir ve hayır olarak kabul edilir. Rüyayı gören bireyin kısmetlerinin açılacağına, işlerinin büyüyeceğine, rızkının genişleyeceğine ve böylece hem ağız tadının, keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına işaret eder.

Rüyada Ateş Görmek ve Söndürmek

Rüya sahibinin kendisine kar getirmesi amacıyla girdiği işlerde başarı elde edeceğine, bu sayede mal varlığını ve parasını çoğaltacağına, daha lüks bir hayat yaşayacağına ve maddi anlamda daha büyük güç sahibi olacağına yorulur. Rüyayı gören bireyin hem özel hem de meslek hayatında kendini tatmin edeceği, güzel ve hayırlı gelişmeler olacak demektir.

Rüyada Ateş Sönmesi

Rüyada ateş sönmesi ne yazık ki büyük uğursuzluk olarak açıklanır. Rüya sahibinin başına melanetli olaylar geleceğine ve bunun da kendisini derde, kedere ve de yasa boğacağına tabir edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu