ARüya Tabirleri

Atkı Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Atkı Görmek

Rüyada atkı görmek anlamı, rüya sahibinin manevi yönünün ön planda olduğuna, duygularıyla hareket ettiğine, gönül gözünün açık olması sebebiyle her şeyden çok kolay etkilenip, hemen üzülüp, ağladığına tabir edilir. Rüya sahibi kadınsa çok anaçtır, erkekse son derece babacandır diye tabir edilir. Bu rüya, koruma içgüdüsü yüksek, hassas, duyarlı ve başkalarının acılarını kendine dert edinen bir bireyin varlığıyla ile değerlendirilir. Rüyada atkı görmek anlamı, hayatta kendini bir çocuk kadar savunmasız hissetmek anlamına gelir.

Rüyada Atkı Örmek

Rüyada atkı örmek ya da atkı ördüğünü görmek anlamı sevinç ve mutlulukla yorumlanır. Rüya sahibinin keyfinin, huzurunun ve rahatının yerinde, sevdiklerinin de çevresinde olduğuna kılavuz eder. Atkı ören bir kişiyi görmek anlamı de rüyayı gören bireyin iyi niyetlerine tabir edilir.

Rüyada Atkı Takmak

Rüyada atkı taktığını görmek anlamı, rüyayı gören bireyin iç dünyasıyla değerlendirilir. Kişinin duygularının hareketleneceği, kalbinin bir kuş gibi çarpacağı ve tabir yerindeyse sanki karnında kelebekler uçuşuyormuş gibi hissedeceği bir dönemin yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Atkı Almak

Rüyada atkı aldığını görmek anlamı, rüya sahibinin sevinçle başladığı bir işin sonunda hayal kırıklığı yaşayacağına ve hüsrana uğrayacağına işaret eder. Kişi, güzel şeylerle karşılaşmayı umarken melanetle ve uğursuzlukla karşılaşacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Yeşil Atkı Görmek

Rüyada yeşil atkı görmek anlamı sağlıkla değerlendirilir. Rüyayı gören bireyin sağlığının ve huzurunun yerinde olacağı, ağız tadı ve hoşlukla yaşayacağı anlamına gelir. Uzun bir ömre tabir edilir.

Rüyada Mavi Atkı Görmek

Rüyasında mavi atkı gören bireyin hayalleri ve dilekleri yerine gelecek, duaları kabul olacak ve rüya sahibi muradına erecek demektir. Hayatın çoğunluğunun mutluluk ve güzellikle geçeceğine, bireyin sahip oldukları nedeni ile kendini pek çok kişiden şanslı olarak göreceğine kılavuz eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu