ARüya Tabirleri

Atmak Rüya Tabirleri

Rüyada Atmak

Rüyada atmak, görülen rüyanın içeriğine uygun şekilde değerlendirilmelidir. Örnek olarak kişi herhangi bir nesneyi attığını görüyorsa, gerçek hayatında kendisini sıkan ve üzen bir durumu sonlandırmak için girişimlerde bulunacağını işaret eder. Başkalarına hava attığını görüyorsa sahip oldukları ile aşırı böbürlenen ve sevimsiz bir hale gelen tavırları yüzünden çevresince hoş karşılanmayan biri olduğuna yorumlanır. Hem somut, hem de soyut olarak yorumlanan rüya bütün olarak ele alınmalıdır.

Rüyada Taş Atmak

Genellikle kişi için hayra yorulmaz ve bir başkasının ekmeği ile oynandığı için büyük bir beddua alınacağına alamet eder. Kişinin hem kendisine, hem de başkalarına ciddi zararlar verecek davranışları nedeni ile uyarı alacağına ancak bu ikazları kulak arkası etmesi yüzünden gelecekte başının sürekli olarak derde gireceğine, sıkıntıların yakasından düşmeyeceğine yorumlanır. Taş attığını gören kişiler aynı zamanda ve anda sahip oldukları düşmanlarla savaşmak zorunda kalırlar.

Rüyada İftira Atmak

İslami olarak gıybet içinde olmaya ve bireyin derhal bu tutum ve davranışlarından vazgeçmesi gerektiğine işaret eder. İftira attığını gören kişilerin işleri rast gitmez ve evlerinin bereketi her daim azalır. Maddi olarak geçim sıkıntısı yaşamalarının yanı sıra işyerlerinde de ciddi sorunlar ve tartışmalar yaşarlar.

Rüyada Tokat Atmak

Tanınan birine tokat attığını gören kişi, gerçek hayatta da o kimseye bir uyarıda bulunur. Aile içinden birine tokat atmak ise, bireyin yüzünü kızartacak bir olay yaşaması ve ailesiyle arasının açılması anlamına gelir. Bu rüya aynı zamanda ve anda bireyin kazanacağı itibara ve güce de işaret ettiği gibi, mevcut işinde söz sahibi, yetkisi artırılmış biri haline geleceğini de bildirir.

Rüyada Atmanın Psikolojik Yorumu

Gerçek hayatında kurtulmak istediği insanlar veya kişiyi çok bunaltan durumlar olduğuna alamettir ve çevre değişikliği yapmak isteğinin de ifadesi olarak görülebilir. Atmak genellikle dışa vurulamayan ve sürekli olarak bastırılan duyguların kişiye verdiği rahatsızlığın psikolojik sembolüdür.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu