ARüya Tabirleri

Avuç İçi Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Avuç İçi Görmek

Rüyada avuç içi görmek anlamı, manevi yönü gelişmiş, kendine olan inancı tam, mücadeleci, azimli ve çalışkan olan bir kimseye tabir edilir. Rüyayı gören bireyin zorlukların üstesinden gelme konusundaki kararlılığına, hırsına ve elinden geleni yapma gayretine kılavuz eder. Kişinin rüyasında elinin açık olduğunu ve avucunun içinin rahatlıkla görünebilir olduğunu görmesi, rahat ve kolay bir hayatı olacağı, avucunun kapalı olduğunu görmesi, zorluklarla geçecek bir hayatının olacağı anlamına gelir.

Rüyada El Görmek

Rüyada el görmek anlamı tek şekilde tabir edilmez, ellerin durumuna bağlı olarak yorumlanır. Rüya sahibinin genç ve bakımlı eller görmesi, mutluluk, başarı, zenginlik ve makam sahibi olmaya tabir edilirken, yaşlanmış ve çirkin eller görmek anlamı de tam aksi şekilde yorumlanır. Kişinin hayatının ters yönde ilerlemesi ve aksiliklerin meydana gelmesi anlamına gelir.

Rüyada Kirli Eller Görmek

Rüyada kirli eller görmek anlamı, rüyayı gören bireyin geleceği noktayı ve makamı bir türlü hazmedemeyeceğine, bu nedenle de bocalama dönemine gireceğine ve tabir yerindeyse ne oldum delisi olacağına kılavuz eder.

Rüyada Kanlı El Görmek

Rüyada kanlı el görmek anlamı, iyi değildir, sıkıntıya düşmeye tabir edilir. Rüya sahibinin yanlış yollara gireceğine, bu süre içerisinde pek çok kişiyi kıracağına ve üzeceğine böylece çok kişiyi kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada El Sıkışmak

Rüyada el sıkışmak, bazen küskünlüğü, kini ve nefreti bitirmeye bazen de düşmanının açığını arayarak onu en zayıf anından ve en zayıf noktasından yakalamanın peşinde olmaya alamet eder.

Rüyada El Öpmek

Rüyada el öpmek, iyiliğe ve hayra tabir edilir. Rüya sahibinin özellikle aile içindeki huzurunun ve rahatının yerinde olduğuna, anne ve babasının hayır dualarını alacak kadar güzel ve hayırlı işler yaptığına ve işlerinin her zaman rast gittiğine tabir edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu