ARüya Tabirleri

Avustralya Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Avustralya Görmek

Rüyada Avustralya görmek anlamı, şansa ve emeklerin karşılığını almaya, mutluluğa yorumlanır. Her yabancı ülke benzer şekilde olumlu yorumlara sebep olur. Rüya sahibinin hayatında oluşacak yenilikleri temsil ederken, kendini geliştirmenin, atılan her adımın kişiye şans ve bereket getireceğinin de ifadesidir. Sevinç yaşatacak güzel haberler almak ve bu haberler doğrultusunda yolculuk yapmak demektir. Tanışılan güzel insanlara ve yeni kültüler öğrenmeye yorumlanan rüya, her açıdan gelişme içinde olunacağına ve rüya sahibinin aklındaki mevkiye ulaşabileceğini ve karşısına çıkan fırsatlarla hem kariyer basamaklarını tırmanacağına, hem de daha çok para kazanacağı için feraha kavuşacağına tabir edilir. Bekar biri bu rüyayı görürse eğitim veya evlilik nedeniyle yurt dışına yerleşeceğine, ailesinden uzak kalacağına alamettir. Evli kişiler için eşlerinin akıllı, eğitimli, kültürlü biri olacağına, beraberliklerinin çok keyifli süreceğine alamettir.

Rüyada Avustralya ’ya Gitmek

Uçakla Avustralya ’ya gittiğini görmek anlamı, eğlenceli bir kalabalıkta bulunarak farklı işlerde çalışan kimselerle tanışmak ve bu kişilerle ilerde işbirliği yapmak, onların desteğini almak anlamındadır. Tahsil hayatının uzayacağını bildiren rüya, çok kültürlü bir ortamda yaşamak veya çalışmak anlamındadır. Başa gelecek bir olay neticesinde bireyin tüm hayatının baştan sona değişeceğine, kendisinin dahi planlamadığı gelişmelerde ailesinin, sevdiklerinin ve arkadaşlarının desteğini alacağını bildirir. Gemiyle Avustralya ’ya gittiğini görmek anlamı gelecek hedeflerinin aşama aşama gerçek olacağını, bu sürecin sağlam şekilde ilerleyeceğini ve rüya sahibinin aceleci karakterinden de kurtulacağını ifade eder.

Rüyada Avustralya ’da Yaşamak

İş değişikliği demektir ancak bu değişiklik atılma veya çıkarılma nedeniyle değil, tamamen rüya sahibinin karşısında çıkan çok daha iyi şartlardaki iş fırsatları anlamına gelir. Bu şansı değerlendirmek isteyen kişilerin daha iyi bir kariyere sahip olacaklarına yorumlanır. Yabancı bir eş demek olduğu gibi, başka bir ülkede eğitim almak, yerleşmeyi düşünmek manasına da gelir.

Rüyada Avustralya Görmenin Psikolojik Yorumu

Yeniliklere meraklı olmak, maceradan hoşlanmak demektir. Başka hayatları ve kültürleri merak eden, bu yönde araştırmalar yapan kişilerin sahip olmak istedikleri yaşam koşullarının mevcut durumdan farklı olmasından ötürü bocaladıklarını da ortaya koyar. Genellikle araştırmacı bir kişiliğin göstergesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Facebook’ta Twitter’da Google+’da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

İsim

E-mail

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Rüyamda bir arkadaşım geldi bebek ziyaretine.Geldiği zaman dediki ha erle sana kocaman kadeh gönderdim verdi mi dedi.Yok dedim vermedi.Hacerde az ilerde ama iletişimimiz yoktu görüyodum onu.Elinde 2 tane kocaman boş vardı ve oturuyordu.Yorumlarsanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu