ARüya Tabirleri

Ay Tutulması Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Ay Tutulması Görmek

Rüyada ay tutulması görmek anlamı, genellikle iyiye yorulmaz. ay ve güneş tutulması bireyin uğrayacağı bir uğursuz ve sıkıntıya, yaşayacağınız bir zorluğa işaret eder. Bazen de bu rüya gerçek hayatta çok sevilen bir yöneticinin vefatına veya görevinden uzaklaştırılmasına; bazı alimlere göre ise iyi bir insana iftira atılmasına da yorumlanır.

Rüyada Ay Görmek

Rüyada görülen ay farklı şekillerde yorumlanır. Bu rüya bazen, bireyin ulaşacağı bir makama, başkanlığa ve yöneticiliğe, söz sahibi olmaya, kişiye hizmet edecek bir kadına, işinde ulaşacağı yüksek derecelere, hiç ummadığı bir mevkiye ulaşmasına, bazen de gören bireyin ailesine, kendi neslinden gelecek çok büyük bir kimsenin olmasına, bereketle ve hayırla geçecek bir yıla işaret eder.

Rüyada Ayın Secde Etmesi

Rüyada ayın size secde erittiğini görmeniz, devlet işine girerek burada çok büyük bir mertebeye ulaşacağınızın göstergesidir. Bu rüya gören kişi için çok hayırlı bir rüyadır ve böyle bir rüyayı gören, çok nadir nasip olan çok büyük bir makama gelir.

Rüyada Ay İle Güneşin Mücadele Etmesi

Rüyasında ay ve güneşin birbirileri ile mücadele ettiğini veya savaştığını görmek anlamı, çevrenizde bulunan iki büyük insanın kavga etmesine, derecesi yüksel iki bireyin birbirine karşı husumet beslemesine, bazen insanlar arasında çıkacak kavgalara, toplum arasına nifak sokan iki yüzlü bir kimseye yorumlanır.

Rüyada Ayı Tuttuğunu Görmek

Rüyada ayı tuttuğunu veya yakaladığını gören kişi, çok güzel ve hayırlı bir kadınla evlenir. Bu rüya elde edeceğiniz büyük bir başarıya, iş yaşamınızda herkesin takdirini ve saygısını kazanmaya, çok bereketli, bollukla geçecek bir seneye, bireyin her anlamda mutlu ve huzurlu olmasına, bütün sıkıntılardan kurtulmaya ve tüm arzuların gerçekleşmesine de yorumlanır.  Bazen de bu rüya terfiye veya tayine alamettir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu