ARüya Tabirleri

Ayağına İşenmesi Rüya Tabirleri

Rüyada Ayağına İşenmesi

Rüyada ayağına işenmesi, bireyin rencide olacağı, gururunun kırılacağı bir söz işiteceği veya bu yönde bir harekete maruz kalacağı anlamına gelir. Hastalanmak ve yaşanan rahatsızlığın uzun sürmesi yüzünden işten güçten geri kalmak, bu süreçte mali zorluklar yaşamak şeklinde de yorumlanır. Menfaat sağlanan bir durumun sona ermesi, kişiye yardımcı olan birinin elini ayağını çekmesi veya bu kimseyle bir dargınlık yaşanması demektir. Öte yandan rüya sahibinin dünya işlerine çok fazla ehemmiyet verdiğinden ve para kazanma gailesine kapıldığından dolayı, dini gerekliliklerinden geri kaldığını ve vazifelerini doğru dürüst yerine getirmediğini ifade eder. Bir aile büyüğünün kişiyi uyarırken sivri dilli şekilde konuşarak bireyin canını sıkacağını ve üzeceğini de bildirir.

Rüyada Kendi Ayağına İşemek

Beklenmedik, kişiye sürpriz olan bir gelişmenin ve menfi durumların, iyi haberlerin işaretidir. Ümit kesilen bir işin olumlu neticelenmesi sayesinde yüzü gülecek olan rüya sahibinin manevi hayatının da zenginleşeceğini, renkli, hareketli bir yaşama kavuşacağı manasına gelir. Her türlü sıkıntıdan ve hastalıktan kurtulmak demek olduğu gibi, bireyin tek başına verdiği mücadelelerin neticesini görmeye başlayacağını, nihayet rahat nefes alarak zorlu günleri geride bırakmanın mutluluğunu yaşayacağını ifade eder.

Rüyada Başkasının Ayağına İşemek

O kimseye iyilik yapmaya yorumlanır. Yorgunluk veren ve kişiye fazla gelen bir sorumluluktan kurtulmak, bir görevi paylaşmak veya birine vermek demektir. Ferahlamak manasına geldiği gibi, sıkıntı içindeki birine fikir vererek veya fiilen yardım ederek hayır işlemek anlamındadır. Başka bir yoruma göre bireyin maddi rahatlığını gözler önüne sermekten vazgeçmesi ve kıskanç kişilerin hedefi haline gelmemesi konusunda bir uyarıdır.

Rüyada Ayağına İşenmesinin Psikolojik Yorumu

Genellikle yaşadığı olumsuzluklar ve problemler konusunda sürekli başkalarını suçlayan, sorununu üstlenmeyen, kendisinde hata aramayan kişileri temsil eder. Sorumluluk almaktan kaçınmanın, diğer insanları suçlayarak her türlü sıkıntıdan kendini kurtarmış sanmanın ifadesidir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu