ARüya Tabirleri

Ayak Kesilmesi Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Ayak Kesilmesi Görmek

Rüyada ayak kesilmesi görmek anlamı, hayra yorulmaz, kişiyi üzecek, uzun zamanlar sıkıntı yaşamasına neden olacak sorunlar anlamına gelir. Güvenilen, hayatın her aşamasında yanında olduğu düşünülen birinin vefatı yüzünden gözyaşı dökmek, sevilen bir dosttan ayrı kalmak ve özlem çekmek demektir. Başkasının ayağının kesildiğini görmek anlamı, gerçek hayatta o insanın başına gelen bir felakete tanık olmak, o bireyin alaşağı olan yaşamından dolayı üzülmek manasındadır. Aileden birinin ayağının kesildiğini görmek anlamı de, hanede herkesi ilgilendirecek sorunların baş gösterdiğine işaret eder. Kötü haberlere, maddi olduğu kadar kişiyi uzun süre etkisi altına alacak ve hayat boyu unutulmayacak manevi kayıplara, yalnız kalmaya, güvensizlikler yaşamaya yorumlanır.

Rüyada Kendi Ayağının Kesilmesi

Kişi için kötü günlerin ifadesi olan rüya, ömür boyu sürecek bir acının da habercisidir. Aile fertlerinden, özellikle aile büyüklerinden birini kaybetmek, ömür boyu yas tutmak, her zaman kendini eksik ve güvensiz hissetmek demek olduğu gibi, iş yapılan birinden görülecek kötülüğe de tabir edilir. Rüya sahibinin arkadaşları ile bağlarını koparmasına neden olacak tartışmalar yaşayacağına, her zaman yanında olunan, güvenilen bir dostun arkadan konuşmalarını duyarak üzülmeye, kayıplardan tecrübe elde edilse de asla unutulmayacak kötü anılara kılavuztir.

Rüyada Eşinin Ayağının Kesilmesi

Hanede iz bırakacak kötü olayların ifadesi olan rüya, eşler arasında yaşanacak bir aldatma olayına da yorumlanır. Aldatılan bireyin eşini affetse de bu durumu asla unutmayacağını, bu nedenle aile birliklerinin geri dönülmeyecek şekilde bozulacağını bildirir. Tadı tuzu kaçan rüya sahibinin kendi içine kapanarak, insanlarla olan paylaşımlarını azaltacağına da yorumlanır.

Rüyada Ayak Kesilmesinin Psikolojik Yorumu

Kendini eksik hissetmek, komplekslere sahip olmak, başkalarıyla sürekli olarak kendini kıyaslamak anlamına geldiği gibi, yetişme çağında ailelerin çocuklarına yaptıkları baskının ilerleyen zamanlarda ortaya çıkardığı olumsuzluklar olarak da görülebilir. Yetersizlik hissi yüzünden özgüven kaybı yaşayan rüya sahibinin aşırı çekingen tavırları yüzünden sosyalleşemediğinin de işaretidir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu