ARüya Tabirleri

Ayak Öpmek Rüya Tabirleri

Rüyada Ayak Öpmek

Rüyada ayak öpmek, birinin himayesi veya kontrolü altına girmek, o kimseden emirler almak, direktiflere uymak ve bağımsızlığı kaybetmek manasına gelir. Kişinin hür iradesini kullanamadığı bir işe girmesi veya bir organizasyon içinde bulunması anlamına geldiği gibi, çok gizli devlet işlerinde görev almak şeklinde de tabir edilir. Gözü pek ve korkusuz olmakla beraber bireyin değer verdiği insanların ya da inançlarının yönlendirmesiyle hareket edeceğini, yanlış yapsa ya da hatalı kararlar alsa bile bunun için kendinde asla suç aramayacağını ve pişmanlık duymayacağını alamet eder.

Rüyada Annenin Ayağını Öpmek

İyi bir evlat olarak anne, babadan alınacak güzel, hayırlı dualara, sevap hanesini her geçen gün artırmaya, yoksul ve düşkünlere merhamet edip, elindekileri her zaman ihtiyaç sahibi kimselerle paylaşmaya da yorumlanır. Annesinin ayağını öpen kimseler hayatları boyunca büyük acılar çekmez, nazardan ve kazalardan korunurlar. Sıkıntıdan ve dertten uzak, şanslı bir hayatın, İslami olarak takdir edilecek bir imana sahip mümin olmanın da alametidir.

Rüyada Babanın Ayağını Öpmek

Her zaman kendisine hedefler belirleyen bireyin tüm yaşamı boyunca aile desteği ile ayakta kalacağını, sevdiklerini el üstünde tutabilmek, onları rahat yaşatabilmek için şartları düşünmeden, her türlü zorluğun üstesinden geleceğini alamet eder.

Rüyada Ölmüş Birinin Ayağını Öpmek

Gerçek hayatta da vefat etmiş bir kimsenin ayağını öpen kişiler o kişiye dair yarım kalmış bir işi tamamlarlar. Tanıdık birinin evladına hami olmak, ona yardım etmek, yoksul bir ailenin çocuğunu okutmak gibi anlamlara da gelen rüya, hayır işleri yaparak bireyin manevi açıdan kendisini iyi hissedeceğini de tabir eder.

Rüyada Ayak Öpmenin Psikolojik Yorumu

Kendini küçümsemek, başkalarını değerli görmek anlamı ve başarısız olduğunu düşünmek anlamına gelir. Kişinin kendisine değer vermemesi gibi, başkalarının gözünde de değersiz, önemsiz ve işe yaramaz biri olduğunu sanması yüzünden aşağılık kompleksi içinde olduğuna, giderek toplum içinde daha silik bir ifade takınmasına alamettir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu