ARüya Tabirleri

Ayak Parmağı Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Ayak Parmağı Görmek

Rüyada ayak parmağı görmek anlamı, bireyin tüm işlerine karışan ve genellikle kişiye ait sırları başkalarına aktaran birinin varlığına işaret eder. Bu bireyin eve giren çıkan ve aileye çok yakın biri olduğunu fark eden rüya sahibinin yüzleşerek bireyin tüm yanlışlarını ona ileteceğine ve aralarının açılacağına da alamettir. Temiz ayak parmakları görmek anlamı kişi hakkında iyi konuşmalar yapıldığını, pek çok kimsenin rüya sahibi ile çalışmak istediğini ve iyi kalpli biri olduğunu tabir eder. Çirkin ve kirli ayak parmağı görmek anlamı ise bireyin bulaşacağı kötü işlerden dolayı can sıkıntısı yaşayacağını ancak bu durumun sadece kendisini değil, aile üyelerini de epeyce zor bir duruma sokacağını, bireyin bundan sonraki adımlarında veya davranışlarında ailesinin güven eksikliğini hissedeceğini bildirir.

Rüyada Başkasının Ayak Parmaklarını Görmek

Kişinin aydınlanması ve uzun süren uykudan uyanması anlamına gelir. Yani bu rüya dostu ve düşmanı ayırt etmek için gereken bir fırsatı bulmak, bu sayede kişiye kimin iyilik ettiğini, kimin arkasından iş çevirdiğini anlama şansı şeklinde yorumlanır. Başkasının ayak parmaklarını gören kişi hayatına karışan veya işlerini bozmak için uğraşan rakiplerini açık eder ve onların oyunlarını bozarak zekice hamleler yapar.

Rüyada Çocuk Ayak Parmakları Görmek

Henüz temeli yeni atılmış veya atılmak üzere olan işlere işaret eden rüya, sabırlı olarak ve zamanının gelmesini bekleyerek hareket etmek gerektiğine, bireyin istediği hedefe birdenbire değil, zamanla, yavaş yavaş ulaşacağını ifade eder. Sevindirici küçük ve güzel haberler almak üzere olunduğunu da bildiren güzel bir rüyadır.

Rüyada Ayak Parmağı Görmenin Psikolojik Yorumu

Cinsel açıdan topluma aykırı olan isteklere sahip olmanın, bilinçaltında olmaması gereken istekler ve arzulara sahip olunduğunun, aile üyelerine karşı dayanılmaz bir istek duyulduğunun veya anne babaya karşı aşırı sevgiden dolayı onları kimseyle paylaşmak istememenin kişide yarattığı olumsuz ruh haline işaret eden bir rüyadır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu