ARüya Tabirleri

Ayakkabı Almak Rüya Tabirleri

Rüyada Ayakkabı Almak

Rüyada ayakkabı almak, aslında kısmet almaktır diye yorumlanır ve rüya sahibinin sıkıntılarının ve sorunlarının biteceğine, kötü günlerini atlatmayı başaracağına, hanesine bereketin ve bolluğun geleceğine rivayet edilir. Geçim derdinin biteceği, rahatının yerinde olacağı bu sayede keyfinin, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceği şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin gelirinin artacağına ve bireyin zengin olacağına işaret eder.

Rüyada Ayakkabı Satın Almak

Rüyada ayakkabı satın almak, şansın açılması anlamına gelir. Rüyayı gören bireyin başarılarının artacağına, işinin gücünün rast gideceğine ve karşısına kazancının çoğalmasını sağlayacak hayırlı ve güzel kısmetlerin çıkacağına kılavuz eder.

Rüyada Ayakkabı Hediye Almak

Rüyada ayakkabı hediye aldığını gören bireyin rahatını ve huzurunu yerine getirecek, güzel gelişmeler yaşanacağına, hayatında sürpriz gelişmeler meydana geleceğine, her şeyin iyiye doğru gideceğine kılavuz eder.

Rüyada Yeni Ayakkabı Almak

Rüyada yeni ayakkabı almak, iyi değildir ve uğursuzluk olarak kabul edilir. Rüya sahibinin sıkıntıya düşeceğine, gelirinin azalacağına, karşısına aksiliklerin ve engellerin çıkacağına ve rakiplerinin kendisini yenmesi nedeni ile başarısının düşeceğine rivayet edilir.

Rüyada Başkasına Ayakkabı Almak

Rüyada başkasına ayakkabı almak, rüyayı gören bireyin çevresindeki bir kimse ile duygu alışverişi içerisine gireceğine ve o kişi ile aynı düşünceleri ve hisleri paylaşacağına alamet eder.

Rüyada Beyaz Ayakkabı Almak

Rüyada beyaz ayakkabı almak, hayır olarak kabul edilmez. Rüya sahibinin şanssızlık yaşayacağına kılavuz eder. Kişi, hevesle ve umutla girdiği işlerden yana hüsrana uğrayacak ve mutsuz olacak demektir.

Rüyada Ayakkabı Almak Giymek

Rüyada ayakkabı almak giymek, tek şekilde tabir edilmez. Rüya sahibinin yeni bir ayakkabı alıp giymesi uğursuzluk olarak açıklanırken, kısa topuklu ve rahat bir ayakkabı alması ve giymesi şifa bulmaya ve kurtuluşa ermeye tabir edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu