ARüya Tabirleri

Ayakkabı Çaldırmak Rüya Tabirleri

Rüyada Ayakkabı Çaldırmak

Rüyada ayakkabı çaldırmak, var olan yaşamın kişiye mutluluk getirmediği, koşulları değiştirmek için çaba göstermesine rağmen büyük değişiklikler elde edemediği anlamlarına gelir. Ayakkabı çaldıran kişiler farklı iş alanlarında çalışır veya yeni bir iş kurmaya yeltenirler. Aksiliklerle uğraşmanın ve özel hayatta da aranılan mutluluğu bir türlü bulamamanın işareti olan rüya, bireyin ağzının tadını kaçıracak bazı olaylar nedeni ile bulunduğu şehirden veya ülkeden uzaklaşmak zorunda kalacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Ayakkabı Kaybetmek

Başa gelecek üzüntülü olaylar, arkadaşlardan duyulacak olumsuz eleştiriler veya kötü sözler, iş yeri ile ilgili kavgalar, huzursuzluk ve çatışmalar anlamına geleceği gibi, uğursuzluğun bireyin yakasından düşmediği kötü bir dönemin başlangıcını da tabir eder. Ayakkabı kaybettiğini gören bayanlar gebelikleri ile ilgili beklenmedik kötü gelişmeler yaşarlar. Genç kızlar için de mevcut ilişkinin bozulması veya bir ayrılığın gündeme gelmesi olarak yorumlanır. Bazı durumlarda bireyin itibarını kaybedeceği, özel yaşamı ile gündeme gelerek başkalarının gözünde alay konusu olacağı şeklinde de alamet gösterir.

Rüyada Ayakkabı Bulmak

Dertlenmek, kederlenmek ve geçmişe bakıp hüzün duymak anlamına gelir. Ayakkabı bulmak o anki şartların değişmeyeceğine ve bireyin sabretmesi gerektiğine, olumsuzlukların bir süre daha devam edeceğine tabir edilir. Rüyada evinin önünde ayakkabı bulan bireyin eşi ile ilgili kimseye söyleyemediği bir sıkıntı hasıl olur. İş yerinde ayakkabı bulanların çevresinde dosttan çok düşman vardır ve bireyin ayağını kaydırmak için uğraş verildiği anlaşılır.

Rüyada Ayakkabı Çaldırmanın Psikolojik Tabiri

Kendisine ait olanı bir başkasının aldığına ve hak ettiği halde istediği gibi bir hayat süremediğine inanan kimseleri ifade eder. Ayakkabı çaldırdığını gören kişiler gerçek yaşamlarında bencil oldukları gibi, sahip olduklarını başkaları ile paylaşmayan, sürekli olarak benmerkezci bir tavır sergileyen kişilerdir ve bu yüzden samimi dostluklar veya arkadaşlıklar kuramazlar. Yalnızca kendisini ve sahip olduklarını düşünen, çıkarlarına uygun davranan kişileri sembolize eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu