ARüya Tabirleri

Ayakkabı Giymek Rüya Tabirleri

Rüyada Ayakkabı Giymek

Rüyada ayakkabı giymek, yaşanılan zorlukların ve zahmetin unutulacağı, arzuların yerine geleceği, duaların kabul olacağı ve hedeflerin ulaşılacak kadar yakınlaşacağı anlamına gelir. Kişinin hem çok çalışması sayesinde hem de Allah ’ın kendisine yardımı ile kötü, mutsuz, parasız ve hasta günlerini atlatmayı başaracağına ve istediği hayatı yaşama mutluluğuna nail olacağına tabir edilir. Rüyada ayakkabı görmek anlamı, rüyayı gören bireyin hayatında yeni bir dönem açılacağına rivayet edilir.

Rüyada Başkasının Ayakkabısını Giymek

Rüyada başkasının ayakkabısını giymek o kişiden gelecek yardıma ve hayra işaret eder. Rüya sahibinin bir kişi aracılığı ile nimete kavuşacağı, darlığını atlatacağı, kendisine sabit kazanç getirecek bir iş yapacağı anlamına gelir.

Rüyada Kahverengi Ayakkabı Giymek

Rüyada kahverengi ayakkabı giymek, rüyayı gören bireyin sahip olacağı dünya mallarına alamet eder. Bu rüya özellikle de emlak ve gayrimenkul edinmeye ve zenginliğini arttırmaya tabir edilir.

Rüyada Mavi Ayakkabı Giymek

Rüyada mavi ayakkabı giymek, şansın ve kısmetin açılması sayesinde bireyin esenlik ve huzur bulacağına, rahata kavuşacağına, işlerinin yolunda gideceğine ve aile saadetinin artacağına alamet eder.

Rüyada Siyah Ayakkabı Giymek

Rüyada siyah ayakkabı giymek, uğursuzluk olarak kabul edilir. Rüyayı gören bireyin başına gelecek olan uğursuzlere, yaşayacağı hastalıklara, zorluklara ve mutsuzluklara kılavuz eder. Bu rüya, hayrın ve iyiliğin kişiden uzak olacağı günlerin yaşanacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Beyaz Ayakkabı Giymek

Rüyada beyaz ayakkabı giymek de tıpkı siyah ayakkabı giymek gibidir ve iyi şekillerde tabir edilmez. Rüya sahibinin sakin ve huzurlu hayatının bozulacağına, gülen yüzünün solacağına, gözünden gözyaşlarının akacağına ve neşesinin kalmayacağına rivayet edilir. Beklenmedik ve hazırlıksız olarak fırtınalı geçecek günlere yakalanmaya, çaresiz ve yalnız kalmaya, işinden olmaya ve bu nedenle de kıtlık yaşamaya yorulur.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu