ARüya Tabirleri

Ayakkabı Kaybolması Rüya Tabirleri

Rüyada Ayakkabı Kaybolması

Rüyada ayakkabı kaybolması iki şekilde yorulur. Birincisi eşinden ayrılma veya kavga etme, karı koca arasının açılmasıdır. Rüyasında ayakkabısını kaybeden kimsenin ya karısı hastalanır veya yaptığı yanlışlardan dolayı eşiyle arası açılır. İkinci olarak ise bu rüya akraba ile arayı bozma, onlarla ilişkiyi kesmeye, sıla-i rahimi terk etmeye ve akrabalarından ayrılıp gurbete düşmeye alamettir.

Rüyada Yeni Ve Güzel Bir Ayakkabı Görmek

Rüyada görülen yeni ayakkabı hayırlı, ahlaklı ve namuslu bir eştir. Böyle bir rüyayı gören eğer bekârsa söylendiği gibi bir kadınla evlenir. Diğer bir yorum ise elde edilecek hayırlardır. Rüya sahibi attığı her adımda başarılı olur ve kazanç elde eder. Eski ayakkabı ise başarısızlık ve iş hayatında yaşanılacak zorluklardır.

Rüyada Kayıp Bir Ayakkabı Görmek

Rüyada kaybolmuş bir ayakkabıyı yeni ve kazançlı girişimler, farklı atılımlarda bulunup oldukça büyük bir kazanç sağlamaktır. Eğer bulunulan ayakkabı tamsa ve sağlamsa bu rüya kendine güvenilecek dostlar bulmaya ve iyi arkadaşlıklar kurmaya alamettir.

Rüyada Rahat Ve Geniş Ayakkabı Görmek

Bu rüya güzel bir geçime, hayırlı haberlere, bereketin artmasına, dünyada rahat ve huzurlu olmaya, her türlü sıkıntılardan kurtulmaya; dar ayakkabı ise geçim darlığına, sıkıntı yaşamaya alamettir.

Rüyada Çizme Giydiğini Görmek

Bu rüya mevsiminde yani kışın görmek anlamı, hayırlı ve bereketli bir döneme girildiğine, her anlamda huzuru ve mutluluğu yakalamaya, rahatlamaya ve tüm zorlukları aşarak kolaylığa alamettir. Yazın ise bu rüyayı görmek anlamı, üzüntü ve sıkıntıdır. Başınıza gelecek bazı olaylar sonucunda üzüleceğinize lakin sonra rahatlayacağınıza yorulur.

Rüyasında Ayakkabısını Sattığını Görmek

Rüyasında ayakkabısını satan kimse eşi ile kavga eder veya ondan ayrılır. Bu rüya aile hayatında bazı huzursuzluklar yaşar ve sıkıntı yaşar.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu