ARüya Tabirleri

Ayakkabılar Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Ayakkabılar Görmek

Rüyada ayakkabılar görmek anlamı, esasen görülen ayakkabıların rengine, şekline ya da diğer özelliklerine bakılarak tabir edilmektedir. Örneğin; yeni ayakkabılar görmek anlamı, hayırlara işaret eder ve rüya sahibinin şansının açılacağına, yaşamına renk geleceğine ve kısmetinin çoğalacağına yorulurken eski ayakkabılar görmek anlamı de tam tersi şekilde açıklanır ve rüyayı gören kişi için mutsuzluğa neden olacak olayların yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Ayakkabılar Almak

Rüyayı gören bireyin kısmet alacağına rivayet edilir. Birden fazla ayakkabı almak, rüya sahibinin olumlu gelişmeler yaşayacağına, kazanç elde edeceğine, bereketli işlere gireceğine, ticaret ehli olacağına ve bu sayede zenginliği bulacağına yorulur.

Rüyada Ayakkabılar Denemek

Rüyayı gören bireyin yeni atılımlar yapacağına ve yeni girişimlerde bulunacağına ve sonunda istediği karı elde edeceğine kılavuz eder. Rüya sahibinin ticarete atılmak ve kendi işini kurmak gibi büyük ve ciddi planları olduğu anlamına gelir.

Rüyada Ayakkabıları Kaybetmek

Rüyayı gören bireyin hayal kırıklığı yaşayacağına, başarısız olacağına, huzurunu kaybedeceğine ve mutsuz günler geçireceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin tabiri caizse elini attığı dalların kırılacağına, sermayesinin boşa gideceğine, işlerinin sarpa saracağına ve hayatının düzeninin sarsılacağına işaret eder.

Rüyada Topuklu Ayakkabılar Görmek

Rüyayı gören bireyin itibarının artmasına vesile olacak güzel işler yapacağına kılavuz ederken bir diğer yandan da rüya sahibinin kendisine karşı çok özenli olduğuna ve her zaman şık, bakımlı ve temiz olmaya özen gösterdiğine yorulur.

Rüyada Ayakkabılarını Çıkarmak

Ferahlık, sevinç ve mutluluk olarak kabul edilir. Rüyayı gören bireyin hayatında olumlu gelişmeler olacağına, bireyin moraline, sağlığına ve huzuruna kavuşacağına, başarılı olacağına, zorluklarını aşmayı bileceğine ve böylece rahatının da yerine geleceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin dileklerinin ve dualarının kabul olması sayesinde şansının ve kısmetinin açılacağı anlamına gelir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu