ARüya Tabirleri

Ayı Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Ayı Görmek

Rüyada ayı görmek anlamı bir hasım ya da rakip ile tabir edilir. Rüyada ayı gören kişi kendisinin yanında sözüm ona onu destekliyormuş gibi görünen bir kişi tarafından büyük bir zarar görecek ve tabir yerindeyse sırtından bıçaklanacak demektir. Rüyada görülen ayı kıskanç, kötü huylu ve kötü niyetli bir kadına da kılavuz eder. Rüyada ayı görmek anlamı genelde zorluk, sıkıntı ve sorun olarak yorumlandığı gibi aynı zamanda ve anda hasım ya da rakipler nedeni ile yaşanacak olan sorunlara kılavuz eder.

Rüyada Ayı Öldürmek

Rüyada ayı öldürmek iyidir, sorunların üstesinden gelmeye, zorlukları atlatmaya ve sonunda rahata ermeye işaret eder.

Rüyada Ayı Avlamak

Rüyada ayı avlamak yalancı, kötü niyetli, kurnaz bireyin cahil kişiler tarafından itibar ve saygınlık göstermesine kılavuz eder. Rüyada ayı avlamak da ayı avlayan birini görmek anlamı de aynı şekilde tabir edilir.

Rüyada Ayıya Binmek

Rüyada ayıya binmek ytesirli bir bireyin bir şeyi ya da bir kişiyi himaye etmesine veya nikâhı olmayan biri ile cinsi münasebete girmesine kılavuz eder.

Rüyada Ayı Eti Görmek

Rüyada ayı eti görmek anlamı hasmın ya da rakibinin mal varlığına işaret eder. Rüyada ayı postu görmek anlamı de aynı şekilde tabir edilir. Rüyada ayı sütü görmek anlamı kişiyi kuşkuya götürecek bir olayın yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Beyaz Ayı Görmek

Rüyada beyaz ayı, kutup ayısı görmek anlamı çok hayırlı ve güzeldir. İşlerin açılacağına, yolunda gideceğine ve kazancın artarak bolluğun ve bereketin yaşanacağına kılavuz eder.

Rüyada Siyah Ayı Görmek

Rüyada siyah ayı görmek anlamı hane içinde tatsızlık ve sorun yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Bağlı Ayı Görmek

Rüyada bağlı bir ayı görmek anlamı hayırlı olmayan işlere işaret eder. Bu rüya çok büyük üzüntülere ve sıkıntılara kılavuztir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu