ARüya Tabirleri

Ayıdan Kaçmak Rüya Tabirleri

Rüyada Ayıdan Kaçmak

Rüyada ayıdan kaçmak, fırsatları tepmek anlamına gelir. Rüya sahibi karşısına çıkacak ve hayatını değiştirecek fırsatları tepip mevcut yaşantısına devam edecektir. Rüyada görülen ayı şans ve fırsat getirir. Eğer rüyada ayıdan kaçıyorsa kişi, bu şansını iyi kullanamaması anlamına gelir. Ancak rüya sahibi sabır ve cesareti ile tekrar bu fırsatları yaratabilecektir. Bu sefer bu şansını kullanabilecektir.

Rüyada Ayı Kovalaması Görmek

Rüyada ayı kovaladığını gören kimse, şenlikli, dillere destan bir düğün yapacaktır. Herkesin imreneceği, günden güne konuşulacak bir evlilik yaşanacaktır. Rüya sahibinin sevgilisi yok ise kısa süre içerisinde güzel bir kısmet bulacaktır. Bu kişiyi aile büyüğünden birinin bulması yüksek bir ihtimaldir. Ancak rüya sahibi bu kişiyi beğenecektir.

Rüyada Ayı Görmek

Rüyada ayı görmek anlamı, dost görünümlü düşmanlara kılavuz eder. Rüya sahibi, çevresindeki insanlara dikkat etmelidir. Kendisine çok yakın olan, arkadaşlık gösteren kişiler gizliden gizliye rüya sahibinin kuyusunu kazacaktır. Kişi bu kişiden çok büyük zararlar görecektir. Bu kişilerin kim olduğunu bulmak mümkün olmayacaktır ancak belli bir süre sonra onlar da pes edecektir.

Rüyada Arıdan Kaçmak

Rüyada arıdan kaçmak, fakirliğe kılavuz eder. Rüya sahibi parasını ve mallarını kaybedecektir. Kişi için mutsuz günler yakındır. Rüya sahibi özellikle tembelliği ile ün salacaktır. Üşengeç tavırları maddi sıkıntı çekmesine neden olacaktır. Ayrıca rüyada arıdan kaçtığını gören kimse, çevresi ile çok iyi anlaşamaz.

Rüyada Ayıdan Korkmak

Rüyada ayıdan korktuğunu gören kimse, tanımadığı bir kişiyi ailesine katacaktır. O kişi ile bir şahsi mesele nedeniyle sürekli aile içerisinde yer alacak ve içli dışlı olunacaktır. Bu kişi yüzünden aile içerisinde tartışmaların yaşanması muhtemeldir. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada ayıdan korkan kimsenin öz güveni kırılır, başka insanların maskarası olur.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu