ARüya Tabirleri

Ayna Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Ayna Görmek

Rüyada ayna görmek anlamı bireyin ideallerini, hedeflerini, prensiplerini ve değer yargılarını ifade eder. Ayna aynı zamanda ve anda kadın ile tabir edilir. Kişinin rüyasında düzgün, temiz ve pürüzsüz gösteren bir ayna görmesi tüm sıkıntı, dert ve zorlukları geride bırakacağı ve onlardan kurtulacağı anlamına gelir. Rüyasında aynaya bakıp kendini beğenen bireyin rüyası çok güzel ve uzun bir hayatı olacağına işaret eder. Fakat bunun aksine rüyada kendini çirkin, hasta ya da yıpranmış gören kişi üzücü şeyler yaşayacak ve sorunlarla karşılaşacak demektir.

Bekâr bir kimse rüyasında kendini aynaya bakarken görürse çok mutlu olacağı bir haber alacağı anlamına gelir. Aynı zamanda ve anda bireyin mutlu ve huzurlu bir evlilik yapacağına işaret eder. Rüyada bireyin kendini aynada sakallı olarak görmesi toplumda kazanacağı saygınlığa, sevgiye ve kendisine gösterilecek olan saygıya işaret eder. Rüyada aynada güzel ve hoş bir yüz görmek anlamı mutluluğa, çirkin ve solmuş bir yüz görmek anlamıse kötü ve üzücü şeylere işaret eder.

Rüyada Aynanın Kırılması

Rüyada aynanın kırıldığını gören kişi çok güvendiği biri tarafından ihanete uğrayacak demektir. Yani bireyin güvendiği dağlara kar yağacak.

Rüyada Altın Ayna Görmek

Rüyada altın ayna görmek anlamı, sıkıntıdan sonra gelecek esenliğe, bolluğa, berekete ve dini duyguların güçlenmesine kılavuz eder.

Rüyada Süslü Ayna Görmek

Rüyada süslü ayna gören bireyin yakınları ve yakın arkadaşlarıyla arasında sorunlar yaşanacak ve ayrılık olacak demektir. Süslü ayna rüya sahibinin davasında haklı olduğu anlamına gelir.

Rüyada Ayna Almak

Rüyada ayna satın almak bireyin sorumsuz davranışları sonucunda bazı tatsızlıklarla karşı karşıya kalacağı anlamına gelir.

Rüyada Kırık Ayna Görmek

Rüyada kırık ayna görmek anlamı iyi değildir. Rüya sahibinin yıkılacağı, gam ve kedere boğulacağı bir acı yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Ayna Silmek

Rüyayı gören bireyin, hedeflerine ulaşmak için ortaya birçok proje koyacağına, bu projelerden birinin ya da birkaçının iyi kazanç elde etmesi ya da başarı getirmesi sayesinde çok iyi işler yapılacağına, imrenilecek bir kariyere ve yeni bir hayat kurmak için çok büyük bir zenginliğe sahip olunacağına kılavuztir. Rüyada büyük ayna silmek, hayırlı bir iş kapısının açılacağına, aile hayatında büyük bir mutluluğun yaşanacağına, kardeşlerin birbirine destek vereceğine, dökülen alınterinin ileride fazlasıyla karşılığını bulacağına ve bolluk içinde yaşanacağına alamettir.

Rüyada Ayna Satın Almak

Eğitim hayatında çok başarılı geçen yılların ardından iş hayatına adım atılacağı, işle ilgili olarak tecrübesizliğin üzerinden atılması sayesinde daha iyi işlerde çalışılacağı, daha çok kazanç elde edileceği, aile hayatının daha kısa zamanda ve anda kurulacağı ve mutlu olunacağı anlamına gelir. Rüyada ayna satın almak ve cebe koymak, yakın bir zaman içinde alınacak hayırlı ve güzel bir haber sayesinde yoğun geçen iş hayatının tüm stresinin bir anda atılacağına, yakın bir akrabanın vefatıyla miras sahibi olunacağına, aile bireylerinin de çok sevineceğine ve güzel günlerin başlamak üzere olduğuna kılavuztir.

Rüyada Ayna Çatlaması

Rüya sahibinin, ailesinin birlik ve beraberliğini ve huzurunu kıskanan kişiler olduğuna, bu kişilerin yakın bir zaman içinde bazı ayak oyunları yapacaklarına,bu yüzden kardeşlerin, ana babanın ya da eşlerin birbirine düşeceğine, uzun bir süre bu tartışmanın devam edeceğine ve aile büyüklerinin sözlerinin de bir faydasının olmayacağına rivayet edilir. Rüyada ayna çatlamasına sebep olan birini görmek anlamı, bu kişiden ya da bu kişiye yakın birisinden bazı kötü muameleler görüleceğine, gerek işle ilgili gerek sosyal hayatla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına,  maddi olarak büyük bir kayıp verileceğine ve sağlık sorunlarının başgöstereceğine yorumlanır.

Rüyada Ayna Ve Tarak Görmek

Rüyayı gören bireyin, keyfine düşkün bir kişi olduğuna, sevdiği kişi ile birbirlerine çok bağlı olduklarına, ana babasının desteğini alacağına, kısa zamanda ve anda çok büyük bir aşka yelken açacağına,  hayır duaları alacağına, rahat ve kazançlı bir işin başına geçeceğine ve kendisini sıkan ve üzen ne kadar kişi ya da durum varsa aşacağına alamettir. Rüyada ayna ve tarak almak, bireyin, dış görünüşüne çok önem verdiğine, bu sayede hem iş konusunda hem sosyal hayat içerisinde çok dikkat çektiğine, iş bulmakta herhangi bir sıkıntı yaşamadığına, büyük başarılar kazanacağına, kendisine yardım eden insanlara yardım edeceğine ve bu şekilde mutlu olacağına alamettir.

Rüyada Ayna Karşısında Namaz Kılmak

Kendisinden yararlanmak isteyen bir kişiye haddini bildiren rüya sahibinin, iş ya da aile hayatında sorun yaşayan ve uzun zamanda ve andan beri işsiz olan bir kişiye büyük bir destek vereceğine, bu kişiden bol bol hayır duası alacağına, aldığı dualar sayesinde işlerinin açılacağına, rakiplerinin üzüleceğine, sevdiği kişilerin mutlu olacağına ve ferahlığa çıkacağına tabir edilir. Rüyada ayna karşısında dua etmek, büyük çabalarla kurulan işte meydana gelen problemlerin düzelmesi ve yaşanan krizin bir an önce bitmesi için dua edileceğine, duaların Allah katında karşılığını bulacağına ve çok güzel gelişmelerin yaşanacağına yorulur.

Rüyada Ayna Karşısında Saç Taramak

Yurtdışına çıkmak ve orada yaşamakla ilgili hayallerin gerçek olacağına, sıfırdan başlanan işte herkesi şaşırtacak kadar iyi bir mevkiye gelineceğine, rakiplerin geride bırakılacağına, aile hayatı ile ilgili çok güzel bir haberin alınacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine ve uzun zamanda ve andan beri istenen arabaya sahip olunacağına yorumlanır. Rüyada ayna karşısında traş olmak, girilecek bir toplantıdan işle ilgili olarak büyük bir projenin onayının alınacağına, çalışma esnasında gösterilecek başarı sayesinde yönetimden çok büyük övgüler geleceğine, büyük bir adım atılacağına, ilgi duyulan bir aile dostuna duyguların açıkalanacağına ve karşılık alınacağına kılavuztir.

Rüyada Ayna Taşımak

Rüyayı gören bireyin, kendisine yalan söyleyen bir bireyin yalanını ortaya çıkaracağına, bu sayede çok zor bir durumun üstesinden geleceğine, yalanı sürdürmeye ve ortalığı karıştırmaya çalışan bazı kişilere hadlerinin bildirileceğine, tüm sorunların çözüme kavuşması sayesinde derin bir nefes alacağına ve bundan sonra çıkabilecek dedikodulara ve söylenebilecek yalanlara engel olunacağına rivayet edilir. Rüyada ayna taşıyan birini görmek anlamı, verilmesi gereken bir kararın zamanında verilmemesi yüzünden işle ilgili bir sıralamada geriye düşüleceği, bazı fırsatların kaçırılacağı, daha büyük başarıların kıyısından dönüleceği, yakın bir arkadaşın desteğine rağmen bir türlü toparlanılamayacağı ve yapılanların büyük bir kısmının boşa gideceği anlamına gelir.

Rüyada Duvarda Ayna Görmek

Hane içinde büyük bir mutluluğun ve huzurun hüküm sürdüğüne, kardeşlerin ve anne babanın birbirlerini tuttuklarına, kıskanç ve kötü niyetli kişilerin haneden uzak tutulacağına, hayır getirecek ve birçok soruna çözüm olacak bir kişi ile ortaklık kurulacağına, bu ortaklık sayesinde iş dünyasında büyük bir tanınırlık kazanılacağına ve zarar vermek isteyen kişilerin zarara uğrayacağına yorulur. Rüyada masada ayna görmek anlamı, eğitim hayatının çok iyi bir şekilde sonlandırılacağına, iş hayatında rakipleri çok şaşırtacak hamleler yapılacağına, sorunların daha akıllıca çözümleneceğine, güvenilir kişilerle yola çıkılacağına, kısa süre içinde kendi işine sahip olunacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına ve başarıların ardı arkasının kesilmeyeceğine alamettir.

Rüyada Ayna Hediye Almak

Rüya sahibinin, gerek aile hayatının gerekse de sosyal hayatının çok renkli olduğuna, yakın zaman içinde çok arzuladığı ve yıllardan beri hayali kurduğu eve kavuşacağına, sabır ve azim göstermesi sayesinde iş hayatında çok daha yükseklere geleceğine, başarılı bir kişi olacağına, yaptığı işlerle çok ses etireceğine ve kendisine olan güveninin her işte daha da artacağına alamettir. Rüyada sevgiliye ayna hediye almak, hayırlı bir karar verileceği, bu kararla birlikte evlilik yolunda büyük bir adım atılacağı, kıskançlığın zamanla azalacağı, ailelerin çok sevineceği bir haber alınacağı ve mal mülk sahibi olunacağı anlamına gelir.

Rüyada Ayna İstemek

Kişi, kendisini yarı yolda bırakan bazı kişilerden uzaklaşacak, yaptığı bir hatayı bu şekilde telafi edecek, işleri için yeni bir yolçizecek, kazancını arttırmak için adım atacak, dikkatini çeken ve kendisini kötü etkileyen bazı şeyleri hayatından çıkartacak ve rahata erecek demektir. Rüyada anneden ayna istemek, yapılan işte maddi olarak büyük bir boşluğa düşüleceğine, bu durumdan kurtulmak için anne tarafından bir akrabadan yardım isteneceğine, yardımın alınacağına ve bu sayede işlerin düze çıkartılacağına rivayet edilir.

Rüyada Ayna Görmenin Psikolojik Yorumu

Ayna, gerçekliği konusunda belki de en güvenilir ve en kızılamayacak objedir bizim hayatımızda. Hem kimselerin söylemeye kolay cesaret edemeyeceklerini gösterir  hem de son derece adil ve dürüsttür. Rüyada görülen ayna objesi bireyin gerçekçi bir yaklaşıma ve tutuma sahip olduğunun bir ifadesidir. Açık sözlülüğüne, hayatındaki ve çevresindeklere karşı her zaman yalansız ve yansız olduğuna işaret eder ve gerek iş, gerek arkadaşlık, gerekse özel hayatındaki tüm ilişkilerinden de öncelikli beklentisi kendisi gibi duru olunmasıdır. Ayna objesi bir de bireyin bir konuda kafasının karışıklığını da yansıtabilir. Bu durumda belki de kendisine ayna tutacak ve onun fikren netleşmesine yardımcı olacak bir insana gereksinimi olabilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu