ARüya Tabirleri

Ayna Kırılması Rüya Tabirleri

Rüyada Ayna Kırılması

Rüyada ayna kırılması, kötü haberlere kılavuz eder. Rüya sahibi, yakın zamanda ve anda bir kadının ölümü haberini alacaktır. Eşin ölüm haberi gelmesi de muhtemeldir. Eşinin ölümü rüya sahibi için oldukça kederli günler yaşamasına neden olacaktır. Rüyada aynanın kırıldığını gören kimse, hayatında oldukça zor günler geçirecektir, manevi açıdan ciddi zarar alacak ve psikolojik zedelenme meydana gelecektir.

Rüyada Kırık Ayna Görmek

Rüyada kırık ayna görmek anlamı, şansızlıkla tabir olunur. Rüya sahibinin son zamanlarda girişeceği işler yolunda gitmeyecek, başarısız sonuçlar alacaktır. Ümit bağladığı olaylar gerçekleşmeyecektir. Rüya sahibinin üzerinde bir uğursuzluk olacaktır ve çevresindeki insanları da etkileyecektir. Rüyada kırık ayna görmek anlamı bazen de eşin ölümüne yorumlanır.

Rüyada Ayna Görmek

Rüyada ayna görmek anlamı, hayal ve gurur ile yorumlanır. Rüya sahibi yapacağı işlerle kendisi ile gurur duyacaktır. Hayallerini gerçekleştirebilmek için gerekli adımları atacaktır. Rüyada aynaya bakarken kendisini bitkin, solgun gören kimse, sorunlarla boğuşacaktır. Hayatında ters giden bazı şeyler olacaktır. Ancak kendisini çok güzel gören kişi, mutlu olacağı olaylar yaşar.

Rüyada Ayna Kırmak

Rüyada ayna kırmak, beceriksizlikle tabir olunur. Rüya sahibi kendi beceriksizliği ile istediği şeyleri gerçekleştiremeyecektir. Bu nedenle kendisine küsecektir. İnsanların kendisi hakkında neler düşündüğünü kendisine dert eder. Başarısızlıkları kendisine olan güvenini de zedeleyecek ve bundan sonra her işe girerken bir korku olacaktır. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada ayna kıran kimse, ailesinden birinin ölüm haberini alacaktır.

Rüyada Cam Kırılması Görmek

Rüyada camı eğer rüya sahibi kendisi kırmış ise, üzüntülü haberlerin yavaş yavaş biteceğine, parasal kaygılardan kurtulacağına tabir olunur. Rüya sahibi rüyasında cam parçaları topladığını görmüş ise, biraz yaralayıcı sözlerin içerisinde olacaktır. Kişi, kendi yaptığı bir hatanın bedelini ödeyecektir. Bu duruma hazırlıklı olmalıdır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu