ARüya Tabirleri

Aynı Kişiyi Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Aynı Kişiyi Görmek

Rüyada aynı kişiyi görmek anlamı, bireyin bir çıkmazda olduğunu ve meseleleri enine boyuna değerlendiremediği için sıkıntısını bir türlü üzerinden atamadığını gösterir. Tekrarlanan hatalara da alamet olan rüya, bireyin inatçı tutumları yüzünden çevresi ile arasında sağlıklı iletişim kuramadığını, olayları nesnel değerlendiremediği için sürekli olarak çatışma yaşadığını da bildirir. Görülen kişi tanınan biri ise bu durumda, gerçek hayatta o kimse ile yaşanacak tatsız bir olaya ve çözümsüzlüğe kılavuz ettiği gibi, küslük veya kırgınlık gibi durumların da yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada Aynı Kişiyle Konuşmak

Rüyada hep aynı kişiyle konuştuğunu görmek anlamı, konuşulanlara göre ve rüyanın diğer kısımlarına uygun şekilde değerlendirilmelidir. Konuşulanlar hatırlanıyorsa o şekilde bir mana çıkarılır. Kişi sadece konuştuğunu hatırlıyor ama içeriğini hatırlamıyorsa bu durumda, rüyada görülen bireyin kendisinden yardım istediği anlaşılmalıdır. Aynı kişiyle konuşmak, gerçek hayatta da o kimse ile yapılacak önemli bir konuşmaya kılavuz ettiği gibi, tanınmayan biri ile sürekli konuşulduğunun görülmesi, bireyin kendisini ateşe atacağı bir olaya karışacağı şeklinde uyarı olarak düşünülmelidir.

Rüyada Aynı Kişiyle Tartışmak

Geçmişten gelen ve bir türlü kapanmayan bir olayın, davanın, bugün yeniden gündeme geleceğini ve rüya sahibinin canının sıkılacağını tabir eder. Aynı kişiyle tartışmak evli kimselerde ev içindeki huzursuzluğun giderek tırmanacağı sinyallerini de verir. Özellikle iş hayatında alınacak ihtarlara ve yapılacak önemli hatalara, bireyin dikkat etmemesi halinde işten çıkarılacağına da yorumlanır.

Rüyada Aynı Kişiyi Görmenin Psikolojik Tabiri

Psikolojik olarak aşırı takıntılı, kimseyi dinlemeyen ve burnunun dikine giden kimseleri işaret eder. Bu tip rüyalar gören kimseler, gerçek hayatlarında da bazı kimselere karşı platonik aşk yaşar ve dünyalarını o kimse üzerine kurarlar. Aşırı bağ kurmanın ve gerçek hayattan koparak yaşamanın da sembolü olan rüya, obsesif bir kişilik bozukluğunun da işareti olabilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu