ARüya Tabirleri

Ayrılmak Rüya Tabirleri

Rüyada Ayrılmak

Rüyada ayrılmak, bazen yeni birlikteliklere, mutluluğa, aşka ve değişime tabir edilirken bazen de sevenlerin ayrılmasına, uzaklaşmasına ya da kırgın olmasına kılavuz eder. Hem güzel ve olumlu hem de kötü ve olumsuz olaylar yaşanmasına işaret eder. Bir yandan küslüklerin ve kırgınlıkların bitmesi, barış ve sevgi ortamının hâkim olması şeklinde değerlendirilir bir yandan da insanlar arasında yaşanacak husumete, düşmanlığa, kıskançlığa ve fesata kılavuz eder.

Rüyada Eşinden Ayrılmak

Rüyasında eşinden ayrıldığını gören bireyin hayatının zorlaşacağı, işlerinin ve yükünün çok daha ağırlaşacağı, iyi giden şeylerin tersine gitmeye başlayacağı anlamına gelir. Zorlukların ve sıkıntıların baş göstermesi ile açıklanır.

Rüyada Kocadan Ayrılmak

Rüya sahibinin başına pek çok kötü olay gelmesine ve tüm aksiliklerin sanki sıraya girmişçesine bir anda yaşanmasına işaret eder. Rüyasında kocasından ayrıldığını gören kişi geçim sıkıntısına düşer, borçlanır ve bu nedenle sağlığından olur.

Rüyada Boşanmak

Rüyada boşanmak şans anlamına gelir. Rüya sahibi erkekse şansı açılacak ve hayatı yoluna girecek demektir. Eğer rüya sahibi kadınsa bu rüya, insanlarla olan iletişiminin bazı fikir çatışmaları nedeni ile bozulmasına en çok da özel hayatta problem yaşanmasına kılavuz eder.

Rüyada Vedalaşmak

Ayrılık rüyaları arasında en hayırlı olanı belki de bu rüyadır denebilir. Tam tersi şekilde yorumlanır, uzakların yakın olması yani hasretin sona ermesi, ayrı olanların kucaklaşması ve çektikleri ayrılık acısından kurtulması anlamına gelirken bir yanda da fikir birliği edip, ortak görüşte bir araya gelerek, barış sağlamanın habercisidir.

Rüyada Uzaklaşmak

Rüya sahibinin rüyası her ne şekilde olursa olsun yani kişi rüyasında her neyden uzaklaştığını görürse görsün rüyası aynı şekilde çıkacak demektir. Örneğin kişi uzak diyarlara gittiğini görmek anlamı süratiyle uzaklaşıyorsa gerçekten de uzağa gidecek demektir. Ya da sevdiği birinden soğuyup geri durmak suretiyle bir uzaklık yaşıyorsa bu rüyanın gerçek olacağı anlamına gelir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu