ARüya Tabirleri

Ayva Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Ayva Görmek

Rüyada ayva görmek anlamı şifa bulmaya, rahata ve huzura kavuşmaya, hak yoluna dönmeye ya da hak yolunda olmaya, meslek hayatındaki yükselmelere, ticaret hayatındaki başarı ve zaferlere kılavuz eder. Sağlık sorunları olan bir kişi rüyasında ayva görürse bu kişi tez zamanda ve anda sıhhatine kavuşur. Evsiz biri ev sahibi olur, yokluktan ve borçtan beli bükülen bolluğa kavuşur, evli kişiler evlat sahibi olur, bekâr kişiler kısmetlerine kavuşur.

Rüyada ayva görmek anlamı herkes için bir yerde mutlaka faydası olacak bir olay yaşamaya kılavuz eder. Rüyada ayva görmek anlamı bazen bireyin gideceği yol olarak da tabir edilir. Bu yol uzun, sıkıcı ve rahatsızlık verici olsa da sonunda ferahlık var diye tabir edilir. Sarı ayva iyi değildir, sağlık sorunu anlamına gelir, yeşil ayva ise henüz vakti gelmemiş şans demektir.

Rüyada Ayva Yemek

Rüyada ayva yemek tek şekilde tabir edilmez. Bazı rüya tabirleri ayva yemenin iyi olmadığını, rüya sahibinin çok düşkün olduğu birinin vefat edeceğini söyler. Rüyada ayva yemek hamile bir kadın için hayırlıdır sağlıklı ve şirin bir bebek doğuracağı anlamına gelir. Sağlık sorunu olan kişi ayva yerse iyi olacaktır.

Rüyada Ayva Satın Almak

Rüyada ayva satın aldığını gören kişi hayırlı ve güzel bir evlat sahibi olacak demektir.

Rüyada Ayva Ağacı Görmek

Bir kişi rüyasında ayva ağacı görürse bu o rüya sahibinin etrafında kendisine faydası olmayan birine alamettir. Rüyada ağaçtan ayva toplarsa hayırlı olacak bir iş için yola çıkacak, bu işten de büyük bir kar elde edecektir.

Rüyada Ayva Reçeli Görmek

Rüyada ayva reçeli görmek anlamı bireyin yorulmadan, emek harcamadan elde ettiği para demektir. Bu bireyin oturduğu yerde eline geçen bir kazancı vardır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu