ARüya Tabirleri

Ayva Toplamak Rüya Tabirleri

Rüyada Ayva Toplamak

Rüyada ayva toplamak, kişi için henüz yeni yeni adımları atılan ve düşünce aşamasında olan bir işin gündeme gelmesi ve kısmetlerin artması ile yorumlanır. Rüya sahibi birden çok ayva topladığını görürse, oldukça zengin ve güçlü kısmetlere sahip olur. Bu rüya mutluluk anlamına da geldiği için toplanan ayva sayısı kadar büyük mutluluk verici gelişme yaşanır Ayva toplamak aynı zamanda ve anda bireyin ailesinin büyüyüp genişleyeceğine, yeni bebek müjdeleri ve evlilik haberleri alınacağına, daha kalabalık ve birbirine tutkun bir aile olunacağı anlamlarına da gelir.

Rüyada Ayva Yemek

Genellikle kişi için iyiye yorulmaz ve yaşanacak önemli bir olay sonrası çekilecek acıya, gözyaşına, kedere, unutulmayacak kötü bir olaya işaret eder. Ayva yemek bazen de hastalığa işaret eder ve bireyin yaşam kalitesini düşürecek bir rahatsızlık nedeni ile uzun süre sıkıntılar yaşayacağına kılavuz eder.

Rüyada Ayva Ağacı Görmek

Kişinin soyu ile ilgili bir rüyadır ve mevsiminde görülen, yeşil yapraklı bir ayva ağacı, bireyin akraba sayısının artacağını, çok sayıda evliliğin gerçekleşeceğini, yeni bebeklerin dünyaya geleceğini işaret ettiği gibi, sararmış yaprakların olduğu ayva ağacı da tersi şekilde, vefat haberlerinin geleceğini ve yaşlı kimselerden bazılarının hayata gözlerini yumacağını bildirir. Öte yandan ayva ağacı gören bireyin iş yaşamı da, özel hayatı da her konuda şanslı geçer. Özellikle para konusunda ciddi bir birikim sahibi olunacağını, altın veya değerli ziynet eşyası bakımından da bireyin hatırı sayılır bir varlığı olacağını alamet eder. Yapılan işin ehli olmak ve ticarette üstün başarılar elde etmek gibi anlamları da vardır.

Rüyada Ayva Toplamanın Psikolojik Yorumu

Yasaklara karşı duramayan ve gizli saklı işlere, herkesin onaylamadığı şeyleri yapmaya meyilli kişilerin bilinç atlarından kaynaklanan bir rüyadır. Genellikle gün içinde geçiştirilmeye çalışılan ama alttan alta yasak şeyleri yapmak istemenin de ifadesidir. Ayva toplamak aynı zamanda ve anda hileye ve başkalarının hakkına göz koymaya müsait kişileri de sembolize eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu