ARüya Tabirleri

Azı Dişi Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Azı Dişi Görmek

Rüyada azı dişi görmek anlamı sağlıkla tabir olunur ve aynı zamanda ve anda bireyin ömrünün uzunluğuna kılavuztir. Hayırlı rüyalardan biridir ve hasta kimseler için tez zamanda ve anda iyileşeceklerinin müjdesini verir. Tabi ki azı dişinin ne şekilde görüldüğü rüyanın tabirini doğrudan etkilemekte olduğundan yorum da buna uygun olarak yapılmalıdır. Rüya sahibi kendi ağzındaki sağlıklı azı dişlerinden birini görürse uzun yaşar, sağlığı ile alakalı konularda büyük sıkıntılar çekmeden hayatını sürdürür. Aynı zamanda ve anda kalabalık bir aileye mensup olmak veya birden fazla çocuk sahibi olmak suretiyle torunlarını görmek anlamı demektir. Hangi işe girilirse girilsin, hangi alanda iş yapılırsa yapılsın ün sahibi olunacağını haber veren rüya, uzun soluklu projelerin, bireyin maddi anlamda rahat etmesini sağlayacak daimi gelirin ifadesidir

Rüyada Çürük Azı Dişi Görmek

Çürümüş azı dişi sağlıkla alakalı sorunların, hastalıkların, kişiyi kısa süre de olsa halsiz bırakacak durumların habercisidir. Özellikle kronik rahatsızlığı olanların ilerleyen günlerde sağlıklarına daha da dikkat etmeleri gerektiğinin altını çizer. Çürük azı dişi aile içinde herkesin birbiriyle çatışma içinde olduğunu veya sürekli fikir ayrılıkları nedeniyle tartışmalar yaşanacağını ifade eder. Genel anlamda çok uzun süren sorunlara değil, kısa süreli ama can sıkıcı durumlara yorulur.

Rüyada Azı Dişi Çektirmek

Kişiyi yolundan alıkoyacak bazı engellerle karşılaşacağına alamettir ki bu engeller sağlık da olabilir. Hastalanmak suretiyle bir yola çıkamamak veya bir işi yarım bırakmak demektir. Rızkın kesilmesi, geçici maddi sıkıntılar da bu rüyanın anlamları içindedir. Azı dişi çektirmek genelde hayra yorulmaz ve gelecek üzücü bir habere de işaret eder.

Rüyada Azı Dişi Görmenin Psikolojik Yorumu

Köklü bir aileye mensup olma isteğini veya ailesine aşırı düşkün bireyleri simgeler. Hayati meselelerde ailenin daima ilk sırada geldiğini ve bireyin her planını bu düşünceye göre şekillendirdiğini, merkezde sevdiği kimselerin olduğunu kılavuz eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Facebook’ta Twitter’da Google+’da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

İsim

E-mail

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu