ARüya Tabirleri

Azrail Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Azrail Görmek

Rüyada Azrail görmek anlamı iyi şeylere işaret etmez. Her durumda kötü şeyleri işaret eder. Azrail ’in rüyadaki görevi de tıpkı gerçekte olduğu gibidir. Yani ruhun bedenden ayrılarak ebediyete tecelli etmesi anlamına gelir. Rüyasında Azrail ’i iyi şekilde görmek anlamı ruhun bedenden kolay ayrılmasına, Azrail ’i kötü şekilde görmek anlamı zor can vermeye kılavuz eder.

Bir başka rüya tabirine göreyse Azrail ’i afiyette görmek anlamı, hak yolunda ya da bireyin inandığı bir davada can vereceği şeklinde yorumlanır. Rüyada Azrail ’le karşı karşıya kalıp cenk etmek ve mağlup olmak da ölmek olarak değerlendirilir. Rüyada Azrail ’e boyun eğmek ya da el, etek öpmek büyük bir mal varlığına sahip olmaya yorulur. Kişi rüyasında Azrail ’e teslim olduğunu görürse hayatta kolay kolay yüzünün gülmeyeceğine kılavuz eder.

Rüyada Azrail Olmak

Kişinin işi ile tabir edilir. Rüyasında Azrail olduğunu gören kişi, sırf ekmek parası kazanmak için hiç sevmediği ve inanmadığı bir işe girecek demektir.

Rüyada Azrail ’i Can Alırken Görmek

Güzel bir rüyadır, rüya sahibinin torunlarının torunlarını göreceği kadar yaşamasına ve bu kadar uzun yaşamasına rağmen elden, ayaktan düşmeden, kimseye muhtaç olmadan yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Azrail ile Konuşmak

Rüya sahibinin, hayatın her zaman istediği gibi gitmeyeceğini anlamasına neden olacağı bir uğursuz yaşamasına ve başına hayatın kendisi için de oyunlar oynayacağını görmesine sebep olacak bir olay geleceğine kılavuz eder.

Rüyada Azrail Kılığında İnsan Görmek

Rüya sahibinin kaba bir tabirle arsız olduğu, hatalarından ders almadığını ve bir şeyin yanlış olduğunu bildiği halde onda kendisi için bir menfaat gördüğünde o yanlışı yapmaktan imtina etmediği yorumu yapılır.

Rüyada İsrafil Meleği Görmek

Hayırlara kılavuz eder. Rüya sahibinin dünya döndükçe yüzünün solmayacağı şeklinde tabir edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu