ARüya Tabirleri

Azraili Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Azraili Görmek

Rüyada azraili görmek anlamı, tek şekilde tabir edilmez. Azrailin içinde bulunduğu duruma bağlı olarak yorumlanır. Genel anlam itibariyle sonun yaklaştığına işaret ettiği ile yorumlansa da bu rüya değişik anlamlar içerebilmektedir. Örneğin; rüyada azraile karşı mücadele ederek onu alt ettiğini gören bireyin işlerinin yolunda gideceğine ve ömrünün uzun olacağına tabir edilirken azraili çok sinirli görmek anlamı de şer olarak yorumlanır.

Rüyada Azraili Beklemek

Rüyayı gören bireyin yaşama karşı isteksiz olacağı, yarınlara olan inancını yitireceği, beklentilerinden, hayallerinden ve amaçlarında vazgeçeceği tabiri caizse yaşamdan elini eteğini çekecek kadar umutsuz olacağı anlamına gelir.

Rüyada Azraili Kadın Suretinde Görmek

Rüyayı gören bireyin günahkâr olacağı işlere gireceğine ve hak yolunda gaflet içinde olacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin Allah katında ihanet sayılacak, dinin emrettiklerine aykırı olacak ve kendisini doğru yoldan şaşırtacak işlere gireceğine ve büyük bir zaafa düşeceğine işaret eder.

Rüyada Azraili İnsan Kılığında Görmek

Rüyayı gören bireyin çevresindeki gizli düşmanlarına ve onların sanki kendisinin dostuymuş gibi davranmalarına bu nedenle de yapmacık tavırlar içinde olmalarına alamet eder. Rüya sahibinin etrafında kendisine zarar vermeye çalışan bazı art niyetli ve ikiyüzlü insanların olduğuna yorulur ve bu insanlardan da korunması gerektiğini gösterir.

Rüyada Azraili Can Alırken Görmek

Rüyayı gören kişi için şans ve kısmet anlamına gelir. Rüya sahibinin hayattan yana uzun yıllar nasipleneceğine, Allah ’ın yaşamayı kendisine istediğinden de fazla layık göreceğine ve bu sayede torunlarını görme şansına da nail olacağına kılavuz eder.

Rüyada Azraili Siyah Görmek

Rüyayı gören bireyin belirsizliklerle dolu günler geçireceğine, şaşkın olacağına, çaresiz durumlara düşeceğine, kendisini çok yalnız ve üzgün hissedeceğine alamet eder. Rüya sahibi için kara günlerin yaşanacağına yorulur.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu