BRüya Tabirleri

Baba Olmak

Rüyada Baba Olmak

Rüyada baba olmak, rüya sahibinin karşısına çıkacak iyi gelişmelere ve bekar biri ise güzel bir ilişkiye başlayacağını bildirir. Evli ve çocuğu olmayan kişiler için de gerçek hayatta baba olunacağının müjdesi anlamına gelir. Baba olduğunu görmek anlamı bireyin sorumluluklarının artacağına ve yeni hayat gaileleri nedeni ile yorgunluk yaşayacağını, hayatının huzurlu ve yoğun bir tempoda geçeceğini bildirir. Arkadaşlıkların güçleneceğini ve her konuda destek alınacağını da bildiren rüya, genel olarak hayırlı yorumlara vesiledir. Ticaret yapan kimseler için yeni bir iş yeri daha açma anlamına geldiği gibi, bireyin emrinde çalışan kişilerin sayısında da artış olacağı anlamına gelir. İyi ve bereketli bir gelirin de habercisidir.

Rüyada Kız Babası Olduğunu Görmek

Her türlü güçlüğün aşılacağını, bireyin ailevi sorunlarını sona erdirecek çözümler geliştireceğini, ailesinde de huzurlu bir ortamın olacağını bildirir. Özellikle uzun süredir kişiyi rahatsız eden bir olayın nihayete ereceğini, bundan sonra da karşısına büyük sıkıntılar çıkmayacağını işaret eder. Bekar kimseler için daha önce evlenmiş bir bayanla dünya evine girmeye kılavuz eden rüya, evli kişiler için de gebelik haberi anlamına gelir.

Rüyada Erkek Babası Olduğunu Görmek

Bekar biri için yurt dışında bir iş fırsatı yakalanacağına ve yabancı bir bayanla evlenileceğine alamet eder. Bekar bir bayan kendisini erkek babası olarak görürse başına çok büyük bir felaket geleceğini ve hayatının darmadağın olacağını işaret eder. Evli ve çocuklu birinin bu rüyayı görmesi ise, miras ile ilgili bir konunun gündeme geleceğini, ele geçecek para miktarının bireyin tüm hayatını değiştirecek kadar çok olacağını, refah içinde bir hayat geçirileceğini tabir eder. Erkek babası olduğunu görmek anlamı gurur verici bir başarıya imza atılacağını, toplumda ve bireyin yakın çevresinde itibarının daha da artıp, saygınlığının çoğalacağını bildiren güzel bir rüyadır.

Rüyada Baba Olmanın Psikolojik Yorumu

Güç sahibi olmak anlamına gelir ve psikolojik olarak bireyin içindeki zayıflığı gerçek hayatındaki başarılarla kapatmaya çalıştığının göstergesidir. Hayata fazlasıyla tutunulduğunu ve para, güç gibi kavramlara aşırı önem verildiğinin de ifadesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu