BRüya Tabirleri

Babayı Görmek

Rüyada Babayı Görmek

Rüyada babayı görmek anlamı, rüyayı gören bireyin hedeflerine, isteklerine ve arzularına başarıyla ulaşarak hikmete ve kudrete sahip olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin her türlü zorlukla baş edecek kadar azimli kimse olduğuna, mücadele etmekten hiç vazgeçmeyeceğine, yaşam hevesinden ve yarına dair umutlarından da hiçbir şey kaybetmeyeceğine işaret eder. Rüyayı gören bireyin kendine olan güveni sayesinde hayatta hiçbir zorluktan korkmayacağına tabir edilir.

Rüyada Babayı Ağlarken Görmek

Rüya sahibinin babasının hayırlı ve güzel haberlerini alacağına işaret eder. Rüyayı gören bireyin babasının sağlığının, ağız tadının, keyfinin ve rahatının yerinde olduğuna kılavuz eder.

Rüyada Babayı Hasta Görmek

Rüyasında babasını hasta gören kişi, babası ile uzun zamandır ayrı kaldıysa bir araya gelecek demektir. Babası yanı başındaysa onun büyük bir mutluluğuna şahit olacağına işaret eder. Babası hastaysa, sağlığına kavuşur, borçluysa borcundan kurtulur, dardaysa gelir elde eder diye yorumlanır.

Rüyada Babayı Ölmüş Görmek

Bu rüya da hayırlara alamet eder. Rüya sahibinin babası ile ilgili kendisini çok mutlu ve memnun edecek bir gelişme ile karşılaşacağına tabir edilir. Kişi, babasından yana yüzünü güldürecek ve içini rahatlatacak gelişmelerle karşılaşacaktır diye kabul edilir.

Rüyada Babayı Üzgün Görmek

Rüyayı gören bireyin babasının işlerinin ve hayatının yolunda gideceğine, sıkıntılarının biteceğine, şansının açılacağına ve kısmetlerinin çoğalacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin babası için ettiği hayır dualarının kabul olacağına bu sayede hem babasının hem de kendisinin güzel günler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Babayı Dövmek

Rüya sahibinin babasının bir problem karşısında kendisine ihtiyacı olacağı kendisinin de ona yol göstermek, fikir vermek, malından ya da parasından harcamak sureti ile faydasının dokunacağına kılavuz eder. Kişi, babasının bir işini hallederek onun duasını alacak demektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim