BRüya Tabirleri

Baca Görmek

Rüyada Baca Görmek

Rüyada baca görmek anlamı, ev yaşantısına işaret eder ve rüya sahibinin kafasını koyacağı, kendisine ait bir çatısı olacağı anlamına gelir. Yeni ve güzel bir baca görmek anlamı, yeni başlangıçlar, yeni eşyalar, yeni heyecanlar ve mutluluklar olarak değerlendirilir. Bolluğa ve berekete kavuşup, beraberinde mal varlığı ve kazanç elde etmeye işaret eder. Rüyada baca görmek anlamı, rüyayı gören bireyin tez zamanda ve anda kiracı olmaktan ve başkalarının eline bakmaktan kurtulacağına tabir edilir.

Rüyada Baca Tütmesi

Rüyada evinin bacasının tüttüğünü gören kişi tüm maddi zorluklarından kurtulur ve güzel günlere kavuşur. Rüya sahibinin hayatında çok güzel gelişmeler olur, kişi kendisi için sürpriz olacak müjdeli haberler alır ve feraha erer diye yorumlanır.

Rüyada Baca Temizlemek

Rüyada baca temizlemek, büyük şans yakalamaya işaret eder. Uğur olarak kabul edilir ve bireyin melanetlerden, uğursuzlerden, kötülüklerden, kem gözlerden, nazardan, iftiradan ve haksızlıklardan uzak olacağı ve korunacağı anlamına gelir.

Rüyada Baca Yıkılması

Rüyada bacanın yıkıldığını görmek anlamı, iyi değildir ve hayra alamet olarak kabul edilmez. Hane içinde yaşanacak olan sıkıntılara, zorluklara ve anlaşmazlıklara kılavuz eder. Rüya sahibinin eşi ve çocuklarıyla evli değilse de anne, baba ve kardeşleri ile arasının açılacağına, onlardan yana üzüntüye düşeceğine işaret eder. Uğursuzluk olarak değerlendirilir.

Rüyada Baca Yanması

Rüyada bacanın yandığını görmek anlamı, rüya sahibinin hayatında pek çok aksilik yaşanacağına, işlerinin aksayacağına, kazancının ve rızkının düşeceğine, keyfinin, rahatının ve ağız tadının kaçacağına, mutsuz olacağı haberler alacağına işaret eder.

Rüyada Baca Kurumu Görmek

Rüyada baca kurumu görmek anlamı iki şekilde tabir edilir, evin içinde görülen baca kurumu iyi değildir, şanssızlık, kısmetsizlik ve hastalık anlamına gelir. Eğer soba borusunun içinde kurum varsa bu büyük zenginlik anlamına gelir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu